Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Zamiatarka wielofunkcyjna

Zamiatarka wielofunkcyjna (Kärcher KM 80 W P)

Produkt firmy Kärcher

Zamiatarka wielofunkcyjna (Kärcher KM 80 W P)

Produkt firmy Kärcher

Może pracować ze szczotką walcową, dodatkowym zbiornikiwm i spychem śnieżnym.

Informacje szczegółowe

Firma Kärcher wprowadziła na rynek nowy model wielofunkcyjnej, ręcznie prowadzonej zamiatarki z silnikiem spalinowym KM 80 W P. Jej zaletą jest możliwość pracy z przednią szczotką walcową, spychem śnieżnym oraz dodatkowym 40-litrowym zbiornikiem na zanieczyszczenia. Zestaw wymiennych akcesoriów sprawia, że urządzenie nadaje się do całorocznego użytku.

W standardzie zamiatarka wyposażona jest w szczotkę walcową, odpowiedzialną za zamiatanie zanieczyszczeń z ulic i chodników. Maksymalna wydajność powierzchniowa wynosi 1680 m²/h. Regulacja położenia walcowej szczotki względem podłoża umożliwia dopasowanie jej wysokości do nierówności i rodzaju czyszczonej powierzchni a opcjonalny zbiornik na zanieczyszczenia wydłuża możliwy czas pracy.

W opcjonalnym wyposażeniu dostępny jest również spych śniegu, który może być wykorzystywany do odgarniania małych ilości śniegu i lodu. Spych jest mocowany przed szczotką. Dzięki takiemu układowi spych odgarnia śnieg a szczotka dodatkowo doczyszcza powierzchnię. Dla bezpieczeństwa spych śnieżny wyposażono w zabezpieczenie sprężynowe, które podnosi pług po wejściu w kontakt z przeszkodą. Powłoka KTL gwarantuje niezawodną ochronę stalowej obudowy przed korozją. Spych śnieżny z obu stron opatrzony jest listwą gumową, co stanowi ochronę przeciwbryzgową.

Silnik Honda GCV 135 OHC i wszystkie istotne elementy obsługi są łatwo dostępne. Urządzenie standardowo wyposażone jest w pneumatyczne opony, które zapewniają odpowiednią przyczepność podczas zimowych prac.

Zamiatarka charakteryzuje się zwartą konstrukcją, wygodną i intuicyjną obsługą. W celu dodatkowego ułatwiania wszystkie elementy niezbędne do obsługi maszyny zostały wyróżnione żółtym kolorem. Dzięki kompaktowym wymiarom oraz składanym uchwytom zamiatarkę, można łatwo przechowywać i transportować.

Wyposażenie standardowe:

  • Jazda do przodu
  • Regulowana szczotka główna
  • Składany uchwyt prowadzący
  • Szuflowa metoda zamiatania
  • Napęd jezdny

Dane techniczne

Wydajność teoretyczna 1680 m2/h
Szerokość robocza 800 mm
Zbiornik na śmieci 40 l
Zdolność do pokonywania wzniesień 12%
Prędkość robocza 2,1 km/h
Ciężar 70 kg
Wymiary (dł. / szer. / wys.) 1410 / 800 / 1060 mm

Dokumenty do pobrania

O firmie Kärcher

Kärcher

Kärcher

Firma prowadzi na terenie całej Polski sprzedaż, marketing i serwis urządzeń czyszczących przeznaczonych do użytku domowego i zastosowań profesjonalnych.

Kraków, małopolskie, Polska

.P-CTA-2709257941-736384390