Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Poduszki powietrzne 35 μm 200x100 mm

Poduszki powietrzne 35 μm 200x100 mm (Ripac Aeolos® Premium)

Produkt firmy Kart Plast

Poduszki powietrzne 35 μm 200x100 mm (Ripac Aeolos® Premium)

Produkt firmy Kart Plast

Poduszki są wypełniane zgodnie z potrzebą, tam, gdzie produkt jest zabezpieczany, przy użyciu specjalnego urządzenia.

Jednokomorowe poduszki powietrzne typu Aeolos® są standardem dla wszystkich klasycznych wypełnień przy użyciu poduszek powietrznych. Jest to perfekcyjne rozwiązanie wśród tego typu zabezpieczeń, gdyż jest elastyczne, wytrzymałe i wydajne.

Niskie koszty utylizacji i różnorodne możliwości zastosowań do wypełniania pustych przestrzeni czynią z tego produktu pozycję obowiązkową!

Poduszki są wypełniane zgodnie z potrzebą, tam, gdzie produkt jest zabezpieczany, przy użyciu specjalnego urządzenia aby zapewnić szybkie i efektywne wypełnianie wolnych przestrzeni w celu zapewnienia bezpieczeństwa przewożonym towarom.

Zalety

  • Wytrzymałość i trwałość.
  • Doskonała jakość w trzech różnych rodzajach.
  • Wszechstronność.
  • Duże lub małe, ciężkie bądź delikatne – do zastosowania z każdym typem produktu.
  • Łatwość użycia.
  • Niewielkich rozmiarów, przyjazny użytkownikowi sprzęt, który na wiele różnych sposobów może być zintegrowany z Państwa systemem pakowania.
  • Efektywność i oszczędność przestrzeni.
  • Minimalne koszty przechowywania i transportu.
  • Przyjazny dla środowiska.

Z powodu minimalizowania objętości opakowania, poduszki powietrzne optymalizują objętość przestrzeni transportowych oraz pozwalają na łatwą utylizację po użyciu – jedno cięcie, i pozostaje pusty woreczek, który może być poddany recyklingowi.

O firmie Kart Plast

Kart Plast

Firma z branży opakowaniowej oferuje folie stretch, taśmy samoprzylepne, taśmy spinające, kartony na palety, folie pęcherzykowe, wypełniacze do paczek, woreczki strunowe, owijarki do palet.

Poznań, Wielkopolskie, Polska

Polecane firmy w kategorii Poduszki powietrzne

.P-CTU-736384564-736384613