INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Kern & Sohn

(Kern & Sohn GMBH)
Wieloletnie doświadczenie, międzynarodowa renoma i szeroka oferta precyzyjnych wag przemysłowych.


Szczegółowa informacja o firmie Kern & Sohn

Firma Kern & Sohn GMBH została założona w 1844 roku przez mechanika Gottlieba Kerna i od początku mogła się poszczycić produkcją najbardziej precyzyjnych współczesnych wag. Przedsiębiorstwo rozwinęło się, przekształciło w centrum produkcji wag na południu Niemiec i zyskało międzynarodową renomę.
Aktualnie posiadamy 160 letnie doświadczenie i jesteśmy specjalistami w dziedzinie ważenia precyzyjnego. Otrzymaliśmy też certyfikaty zgodności z normą DIN ISO 9001:2000 gwarantujące wywiązywanie się firmy ze zobowiązań jakościowych wobec naszych klientów.

Marca Kern to precyzja i niezawodność. Jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem rodzinnym, którego tradycje przekazywane są już piątemu pokoleniu. Nasza siedziba znajduje się na południu Niemiec. Jesteśmy firmą całkowicie niezależną, a naszym jedynym zobowiązaniem jest zadowolenie klientów. Działamy na skalę międzynarodową, z wieloma klientami współpracujemy ściśle od dziesięcioleci.

Jesteśmy znani z kompletnej współpracy. Oferujemy szeroki zakres usług serwisowych i staramy się udzielić fachowej pomocy w każdej sytuacji. Być może to właśnie ta ciągła chęć usatysfakcjonowania klienta jest podstawą naszej długiej historii.
Telefon
Zobacz telefon
Adres Ziegelei 1
72336  Balingen-Frommern
Baden-Württemberg - NIEMCY
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Produkty firmy Kern & Sohn

.C-CTU-4314872048