K+L Biuro Handlowe Polska Sp. z o.o.

Kompletny program do sitodruku i tampondruku.

Łódź, Polska

O firmie K+L Biuro Handlowe Polska Sp. z o.o.

K+L Biuro Handlowe Polska powołane zostało w czerwcu 1996 roku i od razu rozpoczęło intensywną działalność. Szybko zdobyło mocną pozycję na rynku polskim, dysponując produktami renomowanych firm z całego świata.

Zaspakajając potrzebę kompleksowej obsługi klienta urzeczywistniamy nasze hasło - KOMPLETNY PROGRAM DO SITODRUKU i TAMPONDRUKU.

Nowoczesne materiały stosowane obecnie w technice sitodruku przy odpowiednim ich wykorzystaniu zaskakują w efekcie końcowym wspaniałą jakością wydruków. Osiągnięcie tego celu nie jest jednak proste, niejednokrotnie nie wystarcza doświadczenie sitodrukarza jeżeli nie jest ono poparte wiedzą fachową. Biorąc pod uwagę niedostatek fachowej informacji na temat rozwoju technik sitodrukowych, organizujemy seminaria oraz szkolenia w których biorą udział nie tylko nasi pracownicy ale również nasi klienci.

Regularne szkolenia pracowników to podstawa fachowej obsługi, zwłaszcza dla ośmiu techników obsługujących klientów "w terenie". Rozwiązywanie problemów na miejscu u klienta to ich zadanie. Jesteśmy pewni, że są do tego dobrze przygotowani. Oprócz fachowej obsługi jednym z najważniejszych celów K+L jest rozbudowa sieci sprzedaży. W Łodzi obok Biura Handlowego znajdują się: magazyn główny i serwis techniczny, który wyposażony w nowoczesne urządzenia wykonuje profesjonalne usługi w zakresie naciągania sit i produkcji szablonów sitodrukowych. Od kilku lat funkcjonują już filie (wraz z serwisami) w Poznaniu, Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu i Krakowie.
.C-CTU-2932698192