Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

KLIMTOP Controls

Nasza firma to specjalista w zakresie technologii dostarczanych dla przechowalnictwa.

Kostrzyn nad Odrą, lubuskie, Polska

O firmie KLIMTOP Controls

KLIMTOP Controls to pełny pakiet w skład którego wchodzą urządzenia wentylacyjno-chłodnicze z Francji, oraz skrzyniopalety produkowane w zakładzie w Polsce.

Produkty, jakie oferuje KLIMTOP Contorols są na bieżąco udoskonalane. Zespół doświadczonych inżynierów i techników we Francji to gwarancja, że bez względu na datę zakupu urządzenia, skorzystają Państwo z najnowszych osiągnięć techniki.

Skrzyniopalety produkowane w Polsce będące uzupełnieniem pełnego pakietu dla przechowalni to ponad sześćdziesiąt modeli skrzyniopalet dla różnych warzyw między innymi: ziemniaków, marchwi, cebuli, kapusty białej i pekińskiej, oraz owoców.

Nasze skrzyniopalety są:

  • wykonane z drewna iglastego: sosna, świerk, modrzew, daglezja
  • czterostronnie struganego, od wewnątrz o zaokrąglonych krawędziach,
  • poddawane stale próbom wytrzymałościowym, dzięki czemu wyróżnia nas na rynku przede wszystkim wytrzymałość i solidność wykonania.

Polecane firmy w kategorii Pojemniki, palety, kontenery

.C-CTU-736384164