Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

 

Informator Przemysłowy Logismarket Argentyna znajduje się obecnie w momencie szybkiego i pewnego rozwoju. Producenci i dostawcy produktów i usług przemysłowych zareagowali bardzo pozytywnie na pojawienie się argentyńskiej witryny. Coraz więcej firm z bardzo różnych branż ogłasza się na portalu Logismarket prezentując swoje produkty i zyskując nowe kontakty handlowe generowane przez nasz informator.

Wobec tak pomyślnej sytuacji, przy niecałym roku obecności na argentyńskim rynku i wziąwszy pod uwagę dynamizm lokalnej sieci przemysłowej, zdecydowaliśmy rozszerzyć zakres prezentowanych na naszym portalu produktów i utworzyć nową kategorię Obrabiarki i narzędzia.

Wraz z tą nowością Logismarket.com.ar dysponuje obecnie 10 kategoriami obejmującymi różne produkty przemysłowe.

O Logismarket

Logismarket to informator przemysłowy znany i ceniony w Europie i Ameryce Łacińskiej, prezentujący ponad 71 000 produktów i 4300 firm. Portal wyróżnia się zarówno jakością generowanych kontaktów handlowych, jak i kompletnej informacji technicznej dotyczącej prezentowanych produktów. Logismarket jest dostępny w trzech formatach: katalog on-line, katalog drukowany i CD-Rom. Portal jest odwiedzany miesiącznie przez 1 150 000 użytkowników.

Logismarket jest częścią Grupy MECALUX, jednego ze światowych liderów całościowych rozwiązań magazynowania.