Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Idąc krokami Logismarket Hiszpania, gdzie usługa działa już od września, Logismarket Francja uruchomił usługę zakupów online - funkcjonalność, która pozwala użytkownikom na zakup produktów za pośrednictwem strony www.logismarket.fr.

Klienci mogą znaleźć to, czego szukają spośród ponad 18 000 produktów dostępnych w Logismarket Francja oraz porównywać różne marki i ceny. Osoby zainteresowane danym produktem, mogą skontaktować się ze sprzedawcą w celu uzyskania informacji lub za pomocą nowego przycisku „Złóż zamówienie" dokonać zakupu.

Sprzedawca po otrzymaniu wniosku zakupowego za pośrednictwem portalu Logismarket kontaktuje się z nabywcą w celu ustalenia rodzaju płatności i dostawy produktu.

Ze względu na poszerzenie swojej oferty o pośrednictwo w e-handlu, Logismarket zmienił swoją nazwę z "Informatora Przemysłowego" na "Rynek przemysłowy dla firm i specjalistów". Nazwa ta odzwierciedla nowy profil biznesowy Logismarket.