Krakmar

Logistyka wewnątrzzakładowa, magazyn i transport. Palety plastikowe, skrzyniopalety, rollkontenery, kosze i nadstawki, wózki transportowe i podnośnikowe, pomosty przeładunkowe, kratki i maty podłogowe.

Kraków, Polska

O firmie Krakmar

Naszą działalność jako firma KRAKMAR rozpoczęliśmy w 2000 roku. Głównym naszym produktem były palety przemysłowe z tworzywa sztucznego, dostarczane specyficznym odbiorcom jak zakłady mięsne, spółdzielnie mleczarskie i zakłady farmaceutyczne.

Postawiliśmy sobie za zadanie dotarcie do małych i średnich firm zaspokajając ich potrzeby w zakresie urządzeń, stanowiących uzupełnienie wyposażenia, mogącego poprawić jakość obsługi: magazynów, hurtowni, działów produkcji, działów kompletacji, laboratoriów itp.

Z biegiem czasu, odpowiadając na nowe potrzeby klientów poszerzaliśmy naszą ofertę o kolejne produkty.

Zawsze staramy się, aby nasza działalność w zakresie obsługi wszystkich Klientów była rzetelna i profesjonalna. Oferujemy: palety plastikowe, skrzyniopalety plastikowe, aluminiowe wózki dwukołowe, wózki transportowe, wózki paletowe ręczne i elektryczne, wózki do rolek, folii, bobin kartonów, wózki specjalistyczne, blachy i pomosty przeładunkowe, kratki podłogowe, maty przemysłowe, nadstawki do palet, kosze osiatkowane na kołach. Realizujemy nietypowe zamówienia.
.C_PDT_CAT-CTU-736384103-736384131