INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

KSH-Data

(KSH-Data s.r.o.)
KSH-Data s.r.o. jest głównym dostawcą systemów komputerowych dla sektorów takich jak transport, spedycja, logistyka oraz dla warsztatów samochodowych.


Szczegółowa informacja o firmie KSH-Data

Od momentu stworzenia firmy w 1994 roku naszym głównym celem jest ulepszanie i sprzedaż systemów komputerowych dla sektorów takich jak transport, spedycja, logistyka, oraz dla magazynów i warsztatów samochodowych. Produktami sztandarowymi firmy są systemy komputerowe Doprava 3K i Doprava 2000. Przez cały okres naszej działalności zdobyliśmy setki zadowolonych klientów.

KSH-Data s.r.o posiada duże doświadczenie w zakresie usług związanych z instalacją systemów komputerowych (analizy eksperckie, wdrażanie, szkolenia itp.) i w tworzeniu programów seryjnych lub na zamówienie. Naszym klientom dostarczamy również oprogramowanie dostosowane do ich specjalnych potrzeb.

Naszym celem jest umocnienie niezawodnego, stabilnego i wiarygodnego wizerunku firmy.
 

Telefon
Zobacz telefon
Adres B. Smetany 432
563 01  Lanškroun
CZECHY
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Komunikaty prasowe firmy KSH-Data

Nowoczesne systemy informatyczne dla transportu, spedycji, logistyki i warsztatów samochodowych

17/05/2010, Lanškroun - Możemy pomóc w zaprojektowaniu optymalnej konfiguracji systemu transportowego Doprava 3K lub Doprava 2000.

Doprava 3K, Doprava 2000 - systemy informatyczne dla transportu, spedycji, logistyki i usług samochodowych

08/02/2010, Lanškroun - Skorzystaj z możliwości wprowadzenia kompleksowego systemu informatycznego w twojej firmie w optymalnym czasie.

Produkty firmy KSH-Data
  • Doprava 3K

    Doprava 3K

    System komputerowy nowej generacji dla sektorów takich jak transport, spedycja, logistyka oraz dla warsztatów samochodowych.

  • Doprava 2000

    Doprava 2000

    System komputerowy służący do zarządzania transportem, spedycją, składowaniem i warsztatami samochodowymi. Dla małych firm.

.C-CTU-736384433