Langowski Shipping

Wyróżnia nas profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Spedycja międzynarodowa, Agencja Celna, Logistyka.

Gdynia, Polska

O firmie Langowski Shipping

Langowski Shipping (LSH) to polska firma o zasięgu międzynarodowym, która od 10 lat świadczy kompleksowe usługi logistyczne, dostarczając rozwiązania dopasowane do potrzeb najbardziej wymagającego klienta. Naszą największą wartością jest blisko 40 osobowy, profesjonalny zespół będący połączeniem wieloletniego doświadczenia oraz entuzjazmu i innowacyjności młodej kadry. Atutami firmy są także niezależność kapitałowa dająca swobodę kreowania najbardziej optymalnych rozwiązań, indywidualizm w podejściu do każdego klienta oraz partnerstwo rozumiane dosłownie.

Rokrocznie odnotowujemy wzrost przychodów na poziomie ok. 30%, rośnie również grono naszych lojalnych klientów. W 2014 dzięki dynamicznemu rozwojowi uhonorowani zostaliśmy tytułem Gazeli Biznesu, natomiast bardzo dobra kondycja finansowa poparta została Złotym Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej wystawionym przez D&B.

Oferowane usługi

  • Spedycja morska - globalny zasięg, obsługa ładunków skonteneryzowanych FCL i LCL,
  • Spedycja lotnicza - dostawy door-to-door, współpraca z największymi przewoźnikami lotniczymi,
  • Spedycja drogowa - krajowy i międzynarodowy transport kontenerowy i plandekowy (UE, Europa Wschodnia),
  • Spedycja kolejowa - krajowy i międzynarodowy transport intermodalny,
  • Usługi celne - własna Agencja Celna, Certyfikat AEO zapewniający priorytetową obsługę zgłoszeń, odprawa celna w procedurze uproszczonej,
  • Magazynowanie i obsługa towarów - magazyny celne i krajowe zlokalizowane w sąsiedztwie terminali kontenerowych; usługi dodatkowe, w tym operacje przeładunkowe, paletyzacja, dystrybucja,
  • Doradztwo w zakresie problematyki celnej oraz ubezpieczeń.

Co nas wyróżnia?

Odprawa celna w Polsce nawet w 10 minut

Posiadamy status upoważnionego przedsiębiorcy AEO (Full), który pozwala na stosowanie uproszczeń celnych, dając możliwość szybszej odprawy towarów.

Odprawa celna bez konieczności zapłaty VAT z tytułu importu

Korzystając z procedury uproszczonej stosujemy odprawy celne z bezgotówkową formą rozliczania podatku VAT z tytułu importu.

Globalny zasięg usług spedycji morskiej

Jesteśmy spedytorem nominowanym z ramienia międzynarodowego zrzeszenia spedytorów GLA do obsługi ładunków na terenie portów w Gdańsku i Gdyni. Członkostwo w GLA zapewnia nam dostęp do sieci agentów na całym świecie.

Rosyjskojęzyczny, dedykowany Dział Wschodni

Świadczymy kompleksową obsługę celno-spedycyjną ładunków FCL i LCL w imporcie oraz eksporcie dla klientów z Ukrainy, Rosji, Białorusi i Kazachstanu.

Transport kolejowy z Chin

Jako alternatywę dla transportu morskiego ładunków FCL i LCL z Chin do Polski, organizujemy transport kolejowy, tym samym znacznie skracając Transit Time.

Obsługa ładunków niebezpiecznych (fajerwerki)

Od lat współpracujemy z największymi polskimi importerami sztucznych ogni w zakresie transportu i obsługi celnej tych towarów.

Polecane firmy w kategorii Transport i logistyka

.C-CTU-736384304