Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Latis Logistics

Latis Logistics jest firmą oferującą kompleksowe rozwiązania logistyczne w transporcie ładunków. Oferujemy przewóz towarów od drzwi do drzwi w oparciu o transport morski, lotniczy, drogowy i kolejowy.

Gdynia, Polska

O firmie Latis Logistics

Latis Logistics jest firmą oferującą kompleksowe rozwiązania logistyczne w transporcie ładunków. Oferujemy przewóz towarów od drzwi do drzwi w oparciu o transport morski, lotniczy, drogowy i kolejowy. Firma zatrudnia zespół młodych, ambitnych i doświadczonych osób. Nasze usługi ściśle dostosowujemy do potrzeb naszych klientów. Naszym celem jest maksymalne zadowolenie klienta poprzez świadczenie najwyższej jakości usług przy zachowaniu najbardziej atrakcyjnej ceny. Zaangażowani pracownicy sprawiają, iż klient zawsze czuje się wyjątkowo, a jego ładunek traktowany jest w sposób indywidualny.

Polecane firmy w kategorii Transport i logistyka

.C-CTU-736384304