Linkpoint

Jesteśmy firmą działającą na rynku transportu, spedycji oraz logistyki.

Sopot, pomorskie, Polska

O firmie Linkpoint

Naszą misją jest dostarczanie najlepszych rozwiązań transportowych oraz zostanie liderem branży TSL w Polsce.

Wierzymy w siłę specjalistów dlatego podstawą naszej działalności jest wyspecjalizowana kadra pracowników. Korzystając z naszych kompetencji oraz wieloletniego doświadczenia, świadczymy usługi charakteryzujące się najwyższą jakością oraz dbałością, przeznaczone dla wymagających klientów z różnorodnych gałęzi rynku.

Długoletnia praktyka w branży TSL pozwala nam na błyskawiczną i profesjonalną obsługę zleceń. Poprzez zaangażowanie całego zespołu zapewniamy najlepsze rozwiązania oraz partnerskie relacje.

Naszą specjalnością jest organizacja usług na rynek niemiecki.

Zasady, których przestrzegamy: wysoka jakość świadczonych usług, terminowość dostaw, dbałość o klienta to podstawa udanej współpracy.

  • Dzięki naszemu kodeksowi mogą Państwo liczyć na rzetelną obsługę zleceń.
  • Jakość, uczciwość i zadowolenie klienta, to podstawowe wartości, którymi kierujemy się w pracy.

Postępowanie zgodne z zasadami, pozwala nam na zdobycie zaufania wśród naszych Partnerów. Poprzez dotrzymywanie składanych obietnic wiemy, że działamy uczciwie, wobec naszych Klientów i Podwykonawców. Pozwala nam to na budowanie długotrwałych relacji oraz wzajemnego szacunku.

Jakość - Dla nas liczy się jakość. Tworzymy naszą markę w oparciu o wysoką jakość świadczonych usług i obsługi klienta, dlatego też każde zlecenie wykonywane jest z należytą rzetelnością.

Uczciwość - Według nas uczciwość oraz dotrzymywanie składanych obietnic wobec Kontrahentów i Podwykonawców daje szanse na stały długofalowy rozwój.

Zadowolenie Klienta - Staramy się, aby wszystkie nasze działania były wykonywane w jak najlepszym interesie Kontrahenta. Poprzez takie działanie dążymy do budowania długoletnich relacji.

Dokumenty do pobrania

  • Prezentacja naszej firmy. Pobierz

Polecane firmy w kategorii Transport i logistyka

.C-CTU-736384304