Log-Tech

Firma projektuje, rozwija i produkuje nośniki systemów zgodnie ze specyfikacją i wymaganiami.

Syców, dolnośląskie, Polska

O firmie Log-Tech

Charakterystyka firmy:

Firma Log-Tech Sp. z o.o. należy do czołówki europejskich firm produkcyjnych specjalizujących się w produkcji pojemników specjalnego przeznaczenia i palet metalowych do transportu i magazynowania części samochodowych, elementów metalowych, a także skrzyń i pojemników na półfabrykaty i wyroby gotowe.

Wysoką jakość naszych produktów zapewniają wykwalifikowani pracownicy, nowoczesny park maszynowy oraz własne biuro konstrukcyjne. Wyraźny podział obowiązków, znajomość rynku, priorytetowe traktowanie potrzeb klienta, jak również wysoka elastyczność są podstawowymi wartościami, którymi kieruje się firma Log-Tech Sp. z o.o.

Największym atutem naszej firmy jest kadra wykwalifikowanych specjalistów, którzy zapewniają kompleksową obsługę naszych klientów w oparciu o zdobywane przez lata know-how. Większość produktów wytwarzana jest zgodnie z Państwa życzeniem na podstawie opracowanej dokumentacji technicznej lub modelu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy naszych pracowników, jesteśmy w stanie przedstawić Państwu różne warianty oferty.

Sprawdzona struktura i filozofia firmy przyczyniły się do tego, że firma Log-Tech Sp. z o.o. jest stale rozwijającym się przedsiębiorstwem, mogącym poszczycić się wieloma zadowolonymi klientami w całej Europie. Jesteśmy przekonani, że przyszłość przyniesie nam owocną współpracę z jeszcze większym gronem usatysfakcjonowanych klientów.

Zachęcamy Państwa do współpracy!

Certyfikaty:

ISO 9001:2008

Polecane firmy w kategorii Pojemniki, palety, kontenery

.C-CTU-736384164