INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Logistic Packaging

(Logistic Packaging)

Międzynarodowa, dynamicznie rozwijająca się firma Logistic Packaging posiada zakłady produkcyjne w Rumunii i Austrii.Szczegółowa informacja o firmie Logistic Packaging

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji innowacyjnych oraz efektywnych rozwiązań opakowań(Pojemniki plastikowe, Skrzynki Plastikowe, Palety plastikowe, Plastikowe skrzyniopalety, Pojemniki ESD, Pojemniki składane, Pojemniki sztaplowalno-gniazdowe) dla motoryzacji, rolnictwa, przemysłu spożywczego i chemicznego, logistyki i dystrybucji, usług pocztowych oraz innych branż.

Nasze produkty, zgodne z normami i przepisami Unii Europejskiej, są atestowane przez znane międzynarodowe instytucje motoryzacyjne, takie jak VDA i Galia Odette.

Pomagamy naszym klientom zmniejszać ich całkowite koszty logistyczne poprzez promowanie i wdrażanie innowacyjnych oraz wydajnych rozwiązań, które zapewniają najlepszy stosunek jakości do ceny w dziedzinie opakowań przemysłowych.

Niezwykle ważna jest dla nas także ochrona środowiska. Wszystkie nasze produkty w pełni nadają się do recyklingu, a nasz system produkcji i zbioru surowców przyczynia się do poprawy sytuacji ekologicznej.

Telefon
Zobacz telefon
Adres P-ta Montreal, nr. 10, World Trade Center
011469  Bucuresti
RUMUNIA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Produkty firmy Logistic Packaging

.C-CTU-736384164