Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Logistic Packaging

Międzynarodowa, dynamicznie rozwijająca się firma Logistic Packaging posiada zakłady produkcyjne w Rumunii i Austrii.

Bucuresti, Rumunia

O firmie Logistic Packaging

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji innowacyjnych oraz efektywnych rozwiązań opakowań(Pojemniki plastikowe, Skrzynki Plastikowe, Palety plastikowe, Plastikowe skrzyniopalety, Pojemniki ESD, Pojemniki składane, Pojemniki sztaplowalno-gniazdowe) dla motoryzacji, rolnictwa, przemysłu spożywczego i chemicznego, logistyki i dystrybucji, usług pocztowych oraz innych branż.

Nasze produkty, zgodne z normami i przepisami Unii Europejskiej, są atestowane przez znane międzynarodowe instytucje motoryzacyjne, takie jak VDA i Galia Odette.

Pomagamy naszym klientom zmniejszać ich całkowite koszty logistyczne poprzez promowanie i wdrażanie innowacyjnych oraz wydajnych rozwiązań, które zapewniają najlepszy stosunek jakości do ceny w dziedzinie opakowań przemysłowych.

Niezwykle ważna jest dla nas także ochrona środowiska. Wszystkie nasze produkty w pełni nadają się do recyklingu, a nasz system produkcji i zbioru surowców przyczynia się do poprawy sytuacji ekologicznej.

Polecane firmy w kategorii Pojemniki, palety, kontenery

.C-CTU-736384164