Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Logistics Partner

Proponujemy współpracę w zakresie usług magazynowych i logistycznych dla firm na krajowym rynku usług transportowych.

Kraków, małopolskie, Polska

O firmie Logistics Partner

Oferta firmy jest dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego z klientów zainteresowanych współpracą z naszą Firmą. Posiadamy doświadczenie na rynku usług logistycznych, co gwarantuje wysoką jakość oraz sprawną merytoryczną obsługę. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje ze strony klientów.

Świadczymy usługi magazynowania powierzonych przez Klienta towarów w naszym magazynie dystrybucyjnym oraz przygotowywanie przesyłek (w tym także przepakowywanie i dekonsolidacja ładunków) i ich dystrybucję na terenie kraju.

Dysponujemy dwoma magazynami:

  • Kraków (Rybitwy)- magazyn towarów suchych 1590m2 oraz chłodnia 150 m2.
    Magazyn posiaga pozytywną opinię SANEPIDU jako spełniający warunki sanitarno-higieniczne do przechowywania artykułów spożywczych. Wdrożony system HACCP.
  • Kraków (Nowa Huta) - magazyn towarów suchych 500m2 oraz 50m2 chłodnia. Magazyn posiaga pozytywną opinię SANEPIDU jako spełniający warunki sanitarno-higieniczne do przechowywania artykułów spożywczych.

Przewozimy przesyłki zarówno drobnicowe, jak i całopojazdowe. Współpracujemy z firmami przewozowymi dysponującymi pojazdami o ładowności do 24t, jak również samochodami dostawczymi o zróżnicowanej ładowności i powierzchni ładunkowej.

Oferujemy pomoc przy wszelkich sprawach związanych zarówno z importem i eksportem towarów (także przy organizacji odpraw celnych oraz stosowania przepisów w zakresie wspólnotowego prawa celnego), jak i poborem podatku akcyzowego.

Świadczymy swoje usługi w oparciu o "Ogólne Warunki Spedycyjne" zgodnie z obowiązującymi konwencjami międzynarodowymi, przepisami polskiego prawa przewozowego oraz kodeksu cywilnego. Posiadamy ubezpieczenie OC Spedytora w wysokości 100 000 USD. Aby zapewnić naszym klientom terminową i solidną realizację zamówienia współpracujemy z wybranymi partnerami krajowymi i zagranicznymi.

Uruchomiliśmy procedurę wdrożenia NORMY ISO 9001:2009.

Polecane firmy w kategorii Transport i logistyka

.C-CTU-736384304