INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Logwin Air+Ocean Poland

(Logwin Air+Ocean Poland Sp. z o.o.)

Kompleksowa obługa logistyczna: spedycja morska, lotnicza, drogowa krajowa i międzynarodowa, logistyka magazynowa.Szczegółowa informacja o firmie Logwin Air+Ocean Poland

Logwin jest firmą logistyczną z historią sięgającą 1877 roku.

Ponad 8,000 pracowników, w ponad 350 lokalizacjach w 40 krajach na całym świecie zapewnia naszym Klientom indywidualną i kompleksową obsługę logistyczną.

Kompleksowe rozwiązania z zakresu logistyki i transportu kształtują główny cel naszego działania – począwszy od logistyki produkcyjnej aż po dystrybucję. Dla naszych Klientów oznacza to pewną logistykę i więcej czasu na koncentrację na własnym biznesie.

Rozwijamy i wdrażamy zarówno lokalne jak i globalne rozwiązania dla transportu morskiego i lotniczego jak i dla transportów krajowych oraz międzynarodowych.

Optymalizujemy całościowy łańcuch dostaw i dopasowujemy rozwiązania do każdego etapu przepływu towarów. Zapewniamy własną logistykę magazynową lub obsługę Państwa magazynu. Proponujemy również wdrożenie właściwego systemu IT tak aby mieli Państwo wgląd w przepływ towaru.

Certyfikaty jakości ISO 9001:2008, Przejrzysta Firma, Upoważnionego Przedsiębiorcy AEO, KRS
Telefon
Zobacz telefon
Adres ul Jana Pawła II 66
05-500  Piaseczno
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Produkty firmy Logwin Air+Ocean Poland
 • Spedycja morska

  Spedycja morska

  W żywiole międzynarodowego sukcesu. Transport „od drzw do drzwi”. Ładunki całokontenerowe (FCL) oraz przewozy drobnicowe (LCL).

 • Spedycja lotnicza

  Spedycja lotnicza

  Weźmiemy Cię pod nasze skrzydła. Usługi transportowe „od drzwi do drzwi”, odprawę celną, rozwiązania ”pick and pack” itp.

 • Logistyka magazynowa

  Logistyka magazynowa

  Nowoczesna logistyka magazynowa tworzona w oparciu o zaawansowane rozwiązania technologiczne. System i-pick.

 • Obsługa celna

  Obsługa celna

  Własne agencje celne w Piasecznie i Gdyni. Intrastat, certyfikat AEO, odprawy fiskalne w Niemczech, magazyny i składy celne.

.C-CTU-736384304