Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Logwin Air+Ocean Poland

Kompleksowa obługa logistyczna: spedycja morska, lotnicza, drogowa krajowa i międzynarodowa, logistyka magazynowa.

Piaseczno, Polska

O firmie Logwin Air+Ocean Poland

Logwin jest firmą logistyczną z historią sięgającą 1877 roku.

Ponad 8,000 pracowników, w ponad 350 lokalizacjach w 40 krajach na całym świecie zapewnia naszym Klientom indywidualną i kompleksową obsługę logistyczną.

Kompleksowe rozwiązania z zakresu logistyki i transportu kształtują główny cel naszego działania – począwszy od logistyki produkcyjnej aż po dystrybucję. Dla naszych Klientów oznacza to pewną logistykę i więcej czasu na koncentrację na własnym biznesie.

Rozwijamy i wdrażamy zarówno lokalne jak i globalne rozwiązania dla transportu morskiego i lotniczego jak i dla transportów krajowych oraz międzynarodowych.

Optymalizujemy całościowy łańcuch dostaw i dopasowujemy rozwiązania do każdego etapu przepływu towarów. Zapewniamy własną logistykę magazynową lub obsługę Państwa magazynu. Proponujemy również wdrożenie właściwego systemu IT tak aby mieli Państwo wgląd w przepływ towaru.

Certyfikaty:

ISO 9001:2008, Przejrzysta Firma, Upoważnionego Przedsiębiorcy AEO, KRS

Polecane firmy w kategorii Transport i logistyka

.C-CTU-736384304