LONGINT

Jesteśmy na rynku od 2004 roku. Wśród naszych produktów znajdują się m.in. programy wspomagające kontrolę magazynów (Program Magazynowy LoMag) oraz zarządzanie relacjami z klientami (CRM online).

Wrocław, dolnośląskie, Polska

O firmie LONGINT

Firma LONGINT istnieje na polskim rynku od 2004 roku. Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania dla firm w popularnej technologii Microsoft .NET.

Wśród naszych produktów znajdują się m.in. programy wspomagające kontrolę magazynów (Program Magazynowy LoMag) oraz zarządzanie relacjami z klientami (CRM online).

Nasze oprogramowanie magazynowe (system obsługi magazynu) jest wykorzystywane z powodzeniem w kilku tysiącach polskich firm, a także za granicą, gdyż stworzyliśmy wersję angielską.

Program do magazynu LoMag to narzędzie do zarządzania magazynami małego lub średniego przedsiębiorstwa, charakteryzujące się prostą obsługą oraz możliwością wykorzystania zarówno na pojedynczym stanowisku jak i w sieci.

Dzięki intuicyjnemu i przyjaznemu interfejsowi zarządzanie magazynem przy pomocy programu LoMag jest naprawdę łatwe.

System magazynowy LoMag wyróżnia się również, poza jakością, konkurencyjną ceną – jest tańszy niż inne, obecne na rynku, programy magazynowe o podobnym standardzie.

Tworzymy także wersje dedykowane programu LoMag, aby dostosować prowadzenie magazynu do konkretnych potrzeb klienta.

Aby wspierać gospodarkę magazynową także z poziomu urządzeń, nasza firma posiada w swojej ofercie czytniki kodów kreskowych, kolektory danych oraz drukarki etykiet.

Tworzymy również oprogramowanie na zamówienie według specyfikacji klienta oraz aplikacje internetowe (działające w przeglądarce internetowej) bazując na technologii ASP.net.

Wypełnij formularz "Program na zamówienie”, aby otrzymać wstępną wycenę dedykowanej aplikacji.

Polecane firmy w kategorii Etykietowanie, znakowanie, RFID

.C-CTU-736384451