Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Opakowania techniczne

Opakowania techniczne ( AT10A829 710x460x368 mm)

Produkt firmy Mag-Plast

Opakowania techniczne ( AT10A829 710x460x368 mm)

Produkt firmy Mag-Plast

Pojemniki sztaplowalne mogą być wykorzystywane w dystrybucji towarów w różnych branżach np.: spożywczej czy chemicznej.

Informacje szczegółowe

Pojemniki sztaplowalne mogą być wykorzystywane w dystrybucji towarów w różnych branżach, gdzie oferują wiele możliwości efektywnego transportu i magazynowania materiałów. Różnorodność wymiarów i kształtów pojemników daje możliwość dopasowania opakowania do potrzeb produktów większości branż.

Wyprodukowane są z wysokociśnieniowego polietylenu wtryskowego, dopuszczonego do kontaktu z żywnością i stanowią idealne rozwiązanie do transportu i przechowywania żywności.

Są odporne na większość chemikaliów i rozpuszczalników, nie rdzewieją jak metalowe kosze czy skrzynie i nie deformują się. Często są wykorzystywane w przemyśle motoryzacyjnym.

Dane techniczne

Kod produktu: KL64.2804
Materiał: PP
Objętość: 80 m3
Waga brutto: 4,3kg
Wymiary (Dł. x Szer. x Wys.): 710 x 460 x 368 mm
Wymiary wewnętrzne: 597 x 374 x 330 mm

O firmie Mag-Plast

Mag-Plast

Oferujemy opakowania z tworzyw sztucznych: skrzyniopalety, pojemniki, palety, skrzynki magazynowe dostępne od ręki - Poznań.

Poznań ,Polska

Polecane firmy w kategorii Pojemniki spożywcze

.P-CTU-736384164