Maquinza

Zintegrowane rozwiązania (sprzedaż, wynajem, części zamienne, remonty maszyn) do obsługi budowlanej, robót publicznych, dla przemysłu i rolnictwa.

San Juan de Mozarifar, Zaragoza, Hiszpania

O firmie Maquinza

Maquinza Group, została założona w Saragossie w 1980 roku w wyniku inicjatywy, entuzjazmu i doświadczenia nabytego przez lata pracy w dziedzinie sprzedaży i najmu.

Dzięki zaufaniu naszych klientów, firma Maquinza rozwinęła się w ewidentnie zadowalający sposób i dostosowała się do nowych oczekiwań w sprzedaży maszyn i branży wynajmu.

Dowodem tego jest fakt, że obecnie Maquinza posiada dziewięć biur regionalnych w następujących miastach: Saragossie, Tudeli, Pampelunie, Logroño, San Sebastian, Bilbao, Barcelonie, Madrycie i Guadalajara. Geograficzna bliskość naszych biur regionalnych oznacza, iż możemy reagować na potrzeby naszych klientów szybko i sprawnie.

Naszym celem jest, dotrzeć tam gdzie nas potrzebują. Aby to zrobić, Maquinza oferuje ponad 200 wykwalifikowanych specjalistów w celu świadczenia specjalistycznych usług w sposób prawidłowy i zadowalający.

Maquinza SA, z ponad 28-letnim doświadczeniem na rynku, jest oficjalnym dystrybutorem maszyn z branży wiodących marek , takich jak Manitou i Doosan w Aragonii, Nawarze, La Rioja, Soria, Kraju Basków i Takeuchi w Saragossie i Huesca.

Maquinza Services SA, z ponad 2500 maszynami do wynajmu, oferuje nowoczesną i kompletną flotę na rynku, dzięki stałej odnowie maszyn, co wzmacnia wiarygodność grupy i skutecznie pomaga w zaspokajaniu potrzeb rynku w zakresie wynajmu.

Jednocześnie, Maquinza Group oferuje ponad 1000 używanych maszyn dostępnych każdego roku, które pochodzą z wymiany od Maquinza SA, a modernizacji, naszej flocie, dostarczają dostawy od Maquinza Services SA (maszyny mające ponad 3 lata).

Obecnie Maquinza Group jest wiarygodną i nowoczesną firmą z powołaniem do służenia pomocą wszystkim naszym klientom.

Polecane firmy w kategorii Zaopatrzenie

.C-CTU-2880818304