Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Maquinza

Zintegrowane rozwiązania (sprzedaż, wynajem, części zamienne, remonty maszyn) do obsługi budowlanej, robót publicznych, dla przemysłu i rolnictwa.

San Juan de Mozarifar, Zaragoza, Hiszpania

O firmie Maquinza

Maquinza Group, została założona w Saragossie w 1980 roku w wyniku inicjatywy, entuzjazmu i doświadczenia nabytego przez lata pracy w dziedzinie sprzedaży i najmu.

Dzięki zaufaniu naszych klientów, firma Maquinza rozwinęła się w ewidentnie zadowalający sposób i dostosowała się do nowych oczekiwań w sprzedaży maszyn i branży wynajmu.

Dowodem tego jest fakt, że obecnie Maquinza posiada dziewięć biur regionalnych w następujących miastach: Saragossie, Tudeli, Pampelunie, Logroño, San Sebastian, Bilbao, Barcelonie, Madrycie i Guadalajara. Geograficzna bliskość naszych biur regionalnych oznacza, iż możemy reagować na potrzeby naszych klientów szybko i sprawnie.

Naszym celem jest, dotrzeć tam gdzie nas potrzebują. Aby to zrobić, Maquinza oferuje ponad 200 wykwalifikowanych specjalistów w celu świadczenia specjalistycznych usług w sposób prawidłowy i zadowalający.

Maquinza SA, z ponad 28-letnim doświadczeniem na rynku, jest oficjalnym dystrybutorem maszyn z branży wiodących marek , takich jak Manitou i Doosan w Aragonii, Nawarze, La Rioja, Soria, Kraju Basków i Takeuchi w Saragossie i Huesca.

Maquinza Services SA, z ponad 2500 maszynami do wynajmu, oferuje nowoczesną i kompletną flotę na rynku, dzięki stałej odnowie maszyn, co wzmacnia wiarygodność grupy i skutecznie pomaga w zaspokajaniu potrzeb rynku w zakresie wynajmu.

Jednocześnie, Maquinza Group oferuje ponad 1000 używanych maszyn dostępnych każdego roku, które pochodzą z wymiany od Maquinza SA, a modernizacji, naszej flocie, dostarczają dostawy od Maquinza Services SA (maszyny mające ponad 3 lata).

Obecnie Maquinza Group jest wiarygodną i nowoczesną firmą z powołaniem do służenia pomocą wszystkim naszym klientom.

Polecane firmy w kategorii Zaopatrzenie

.C-CTU-2880818304