Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Marko Service

Organizujemy transport drogowy samochodowy, morski, kolejowy, lotniczy, odprawy celne, Intrastat, magazynowanie, przeprowadzki, przesiedlenia, usługi logistyczne, ubezpieczenia Cargo.

Warszawa, mazowieckie, Polska

O firmie Marko Service

Posiadamy doświadczenie od 1996. W tym czasie stale rozwijaliśmy i pogłębialiśmy: nasze doświadczenie, zakres działalności, serwis natomiast nasi pracownicy zdobywali w tym czasie niezbędne doświadczenie i umiejętności. Proces ten nadal trwa...

Naszą IDEĄ jest, aby nasz klient zajmował się tym na czym się zna: produkcją, handlem np. w usługach budowlanych. Natomiast naszym zadaniem jest:

  • doradzić: zaplanować, przewidzieć, zaaranżować,
  • wspomóc: dostarczyć, przetransportować, załadować, zapakować, wyładować, przeładować,
  • dokonać odprawy celnej,
  • zmagazynować i zabezpieczyć,
  • ubezpieczyć,
  • i zastąpić klienta we wszystkim co wiąże się z logistyką, transportem, odprawą celną czy dystrybucją.

Naszym priorytetem jest pomóc Klientowi: przewieźć dowolną ilość towaru, w dowolne miejsce, dowolną drogą, efektywnie i bezproblemowo, w planowanych kosztach, a przede wszystkim tanio, pewnie i na czas. Jedyne co Klient musi zrobić to wysłać zlecenie i dokonać zapłaty za usługę.

Zawsze znajdziemy dla Państwa czas i odpowiednie rozwiązanie.
Zapraszamy do kontaktu!

Polecane firmy w kategorii Transport i logistyka

.C-CTU-736384304