MasterMover

MasterMover to brytyjska firma z siedzibą w Derbyshire, centrum produkcyjnym Wielkiej Brytanii. Jest liderem w swojej branży i obsługuje klientów z całego świata.

Ashbourne, Derbyshire, Wielka Brytania

O firmie MasterMover

Z naszych produktów korzystają czołowe firmy na różnych rynkach oraz globalne marki, a przekrój branż jest naprawdę szeroki, od lotnictwa i motoryzacji po farmaceutykę, handel detaliczny i służbę zdrowia.

Sprzedaż i wsparcie na całym świecie

Ciągniki elektryczne MasterMover są dostępne na całym świecie, a za sprzedaż i wsparcie odpowiada nasza globalna sieć autoryzowanych dystrybutorów. Naszych partnerów dobieramy bardzo uważnie. Wszystkie firmy, które dołączą do nas, mają bezpośredni dostęp do naszych systemów oraz informacji. Odbywają także regularnie szkolenia, aby spełniać wysokie standardy, jakich oczekują nasi klienci.

Rozwiązania z myślą o klientach

Środowisko pracy każdego z naszych klientów charakteryzuje się specyficznymi wyzwaniami. Dlatego też poświęcamy czas, aby poznać dane miejsce pracy i jego potrzeby. Robimy to przez wizyty na miejscu, rozwiązanie praktycznego problemu, na przykład dotyczącego czasu pracy akumulatora i ładowania, czy stworzenie rozwiązania niestandardowego. Naszym celem jest spełniać i przekraczać oczekiwania, dlatego też budujemy i rozwijamy działalność opartą o pozytywne założenia.

Pionier na rynku

MasterMover jest pionierem na rynku ciągników elektrycznych: w 1990 r. jako pierwsza firma na świecie wykorzystaliśmy innowacyjne rozwiązania hydrauliczne i trakcyjne, aby ułatwić przemieszczanie ładunków na kołach i uczynić to zadanie znacznie bezpieczniejszym. Nasz ciągnik MasterTug jest protoplastą bogatej oferty elektrycznych maszyn dostępnych obecnie. Wciąż pozostajemy liderem na rynku za sprawą produktów, które przemieszczają ładunki o masie od 50 kg do 120 000 kg, jak również niestandardowych urządzeń opracowywanych pod kątem konkretnych, bardziej złożonych zadań. Jesteśmy dumni z tego, że nasze nagradzane ciągniki MasterMover pomagają dbać o bezpieczeństwo i wydajność pracy na całym świecie.

Najwyższe standardy

Klucz do naszego sukcesu tkwi w innowacyjności. Od samego początku projektowaniem i rozwojem produktów zajmuje się wyłącznie nasz wewnątrzfirmowy zespół, który dzięki niespotykanemu talentowi i zaawansowanemu oprogramowaniu tworzy znakomite rozwiązania. Wszystkie ciągniki są także wytwarzane w Wielkiej Brytanii. Pełna kontrola nad procesem ich powstawania pozwala nam mieć 100% pewności, że maszyny te są przemyślane, znakomicie wykonane, niezawodne, trwałe i wydajne. Dzięki temu klienci mają pewność, że ich ciągnik MasterMover sprosta wszelkim zadaniom i trudnościom, z jakimi się spotykają na co dzień.

Polecane firmy w kategorii Wózki widłowe, paletowe i pojazdy magazynowe

.C-CTU-736384103