INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

MaxTrans

(F.T.U.H MaxTrans)

Oferujemy Państwu usługi z zakresu transportu krajowego i zagranicznego, obsługujemy takie relacje jak Słowacja, Węgry, Austria, Anglia oraz Ukraina, ale również inne.Szczegółowa informacja o firmie MaxTrans

Firma MaxTrans powstała w 1997 roku i od tego czasu pomagamy pośrednio naszym klientom poprzez terminowe oraz rzetelne realizowanie zleceń. Naszą domeną jest transport i spedycja jednakże prowadzimy również wypożyczalnię samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych.

MaxTrans to także wynajem samochodów i profesjonalna wypożyczalnia. To dobra i unikalna oferta w okolicy; duży wachlarz samochodów osobowych. W ofercie poza samochodami osobowymi, samochody dostawcze i ciężarowe do wynajmu.

Proponujemy m.in. pojazdy z automatyczną skrzynią biegów. Atrakcyjne i różnorodne rozwiązania.

Obsługujemy różne kierunki transportowe, staramy się nie ogrnaiczać a kompleksową obsługę zapewnią Państwu busy, ciężarówki bez i z windą, zestawy z naczepami, firanki oraz zestawy jumbo oraz tandem.

Wyjątkowo dostępny transport krajowy towarów, który oferujemy to nasza pasja, doświadczony personel - kierowcy, spedytorzy, kadra.

Organizujemy przewóz ładunków krajowych ale również obsługujemy relacje na terenie Unii Europejskiej; nasze specjalizacje to transport:

  • Anglia,
  • Austria,
  • Węgry,
  • Słowacja,
  • inne kraje UE,
  • Ukraina.

Siedziba firmy zlokalizowana jest w niedalekiej odległości od Specjalnej Stefy Ekonomicznej w Mielcu dzięki czemu jesteśmy w stanie błyskawicznie reagować na powierzone nam ładunki, przewozy różnego rodzaju towarów.

Od 2005 roku należymy do Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników w Polsce, a od 2010 roku jesteśmy w posiadaniu Certyfikatu Rzetelnego Przewoźnika giełdy Trans oraz status Rzetelnej Firmy.

Zapraszamy do współpracy, zarówno dla załadunków pełnych jak również transport drobnicowy.

Certyfikaty jakości Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika giełdy Trans
Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Wolności 75
39-300  Mielec
podkarpackie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Produkty firmy MaxTrans

.C-CTU-736384304