Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Odpylacz workowy (Oscar Air EKO-1)

Produkt firmy Menegon&Co.

Usuwanie wiórów i trocin.

The company that advertises this product does not currently have the option to receive business contacts through Logismarket, so it is not possible to request information and / or quotes.

Produkt niedostępny

Przeznaczeniem odpylacza workowego EKO-1 jest usuwanie wiórów i trocin z maszyn stolarskich, wyciąg pyłów na stanowiskach szlifowania tworzyw sztucznych i gumy.
Zanieczyszczone powietrze jest odsysane z punktu emisji przewodem elastycznym (wyposażenie dodatkowe). W urządzeniu następuje separacja zanieczyszczeń: ciężkie cząstki opadają do dolnego worka polietylenowego, lżejsze osadzają się na wewnętrznej powierzchni worka górnego wykonanego z tkaniny filtracyjnej o własnościach antystatycznych.

Oczyszczone powietrze pozostaje w pomieszczeniu, dzięki czemu w okresie zimowym uzyskuje się znaczne oszczędności ciepła w stosunku do tradycyjnej wentylacji nawiewno-wywiewnej. Dodatkowo odpylacz wyposażony jest w koła jezdne umożliwiające łatwe przemieszczanie go w pomieszczeniu.

O firmie Menegon&Co.

Menegon&Co.

Oferujemy projektowanie, dostawy, montaż i serwis instalacji oraz urządzeń wentylacyjnych, filtrowentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Wiślina, Polska

.P-CTU-949948909-959962502