INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Metrica

(Metrica Artur Kopa Sp.k.)

Firma zapewniająca kompleksową obsługę firm w zakresie metrologii. Wykonujemy wzorcowanie narzędzi pomiarowych, dobór i sprzedaż wyposażenia pomiarowego, szkolenia metrologiczne.


Poproś o informację

 

Wystąpił błąd i nie udało się wysłać informacji.Nie można wysłać części informacji, spróbuj ponownie.
Prosimy spróbować ponownie

Szczegółowa informacja o firmie Metrica

Metrica to dostawca nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie metrologii. Posiadamy doskonale wyposażone i stale rozbudowywane laboratorium wzorcujące i pomiarowe, pozwalające na osiągnięcie wysokiej wydajności pracy przy jednoczesnym ograniczaniu niepewności pomiaru.

Pracownicy firmy Metrica to personel z bogatym, międzynarodowym doświadczeniem. W codziennej pracy łączymy sprawdzone metody tradycyjnej metrologii z otwartością na nowe technologie, w szczególności metrologię współrzędnościową. W laboratorium działa system zarządzania zgodny z wymaganiami normy ISO/IEC 17025.

W Metrica wyznajemy filozofię metrologii “od A do Z”. Cechuje nas dynamiczny i ciągły rozwój, dzięki któremu jesteśmy w stanie obsłużyć każdego klienta kompleksowo – od doboru odpowiedniego wyposażenia pomiarowego, poprzez proces sprzedaży, wdrożenie i szkolenia, aż po wzorcowanie i serwis narzędzi pomiarowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, gdzie znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje na temat poszczególnych obszarów naszych działalności.

Telefon
Zobacz telefon
Strona www
Strona www
E-mail
Wyślij maila
Adres ul. Gen. Sikorskiego 71
32-540  Trzebinia
małopolskie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)
Produkty firmy Metrica

.C-CTA-4314872048