INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Najlepiej podświetlony wyświetlacz wagi w laboratorium

  • 19/05/2009, Warszawa

  • Poczynając od 2009r., wszystkie wagi Excellence Plus METTLER TOLEDO są dostarczane w standardzie z wyświetlaczami TFT wykorzystującymi technologię podświetlania LED.

 
 

Poczynając od 2009r., wszystkie wagi Excellence Plus METTLER TOLEDO są dostarczane w standardzie z wyświetlaczami TFT wykorzystującymi technologię podświetlania LED. TFT - technologia tranzystorów cienkowarstwowych - zapewnia wysoki poziom jasności oraz doskonały kontrast, przez co poprawie ulega czytelność wyświetlacza. Praca z taką wagą jest przyjemniejsza, szybsza i bezpieczniejsza.

Oświetlenie na stanowiskach pracy i w laboratoriach może stanowić nie lada wyzwanie przy odczytywaniu informacji z wyświetlaczy przyrządów pomiarowych. Wyższa jasność i pełniejsze kolory wyświetlacza TFT zmniejszają zjawisko odbicia wywoływanego przez zewnętrzne źródła światła. Dzięki temu, odczyt z wyświetlacza wagi jest przyjemniejszy, szybszy, łatwiejsze i mniej podatny na błędy. Lepsza czytelność wyświetlaczy TFT sprawia, że są szczególnie przydatne do zastosowania w komorach sterylnych.

Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Poleczki 21
02-822  Warszawa
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)