Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

 

Poczynając od 2009r., wszystkie wagi Excellence Plus METTLER TOLEDO są dostarczane w standardzie z wyświetlaczami TFT wykorzystującymi technologię podświetlania LED. TFT - technologia tranzystorów cienkowarstwowych - zapewnia wysoki poziom jasności oraz doskonały kontrast, przez co poprawie ulega czytelność wyświetlacza. Praca z taką wagą jest przyjemniejsza, szybsza i bezpieczniejsza.

Oświetlenie na stanowiskach pracy i w laboratoriach może stanowić nie lada wyzwanie przy odczytywaniu informacji z wyświetlaczy przyrządów pomiarowych. Wyższa jasność i pełniejsze kolory wyświetlacza TFT zmniejszają zjawisko odbicia wywoływanego przez zewnętrzne źródła światła. Dzięki temu, odczyt z wyświetlacza wagi jest przyjemniejszy, szybszy, łatwiejsze i mniej podatny na błędy. Lepsza czytelność wyświetlaczy TFT sprawia, że są szczególnie przydatne do zastosowania w komorach sterylnych.