INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Mettler-Toledo

(Mettler-Toledo Sp. z o.o.)
METTLER TOLEDO specjalizuje się w dziedzinie sprzętu precyzyjnego do profesjonalnych zastosowań. Oprócz szerokiego asortymentu produktów oferujemy najbogatszą paletę usług w naszej branży.


Szczegółowa informacja o firmie Mettler-Toledo

  Laboratoria to dla nas rynek o kluczowym znaczeniu. Sprzęt METTLER TOLEDO używany jest w laboratoriach badawczych, farmaceutycznych, kontroli jakości, jak i innych takich jak: przemysł chemiczny, spożywczy, kosmetyczny i farmaceutyczny. Jesteśmy światowym liderem w zakresie trzech grup instrumentów najczęściej wykorzystywanych w laboratorium ( wagi, pipety oraz mierniki pH ) oraz pionierem w dziedzinie zautomatyzowanych procesów chemicznych.     
     Nasze wyczerpujące rozwiązania dla przemysłu spełniają specjalne wymagania poszczególnych procesów przemysłowych. Dotyczą one: odbioru nieprzetworzonego materiału, różnorodnych procesów przetwarzania, kontroli jakości na linii jak i kontroli towarów paczkowanych na końcu procesu produkcji, logistyki oraz wysyłki. Coraz więcej rozwiązań jest w pełni zintegrowanych ze środowiskiem IT klienta, co pozwala na zautomatyzowanie pracy.
     W detalicznej sprzedaży żywności również mamy bogatą ofertę. Rozciąga się ona od urządzeń do odbioru i wstępnego pakowania, poprzez działy samoobsługowe, wewnątrz-sklepowe wagi, maszyny do zliczania oraz wiele innych. Sprzęt może zostać połączony w sieć i gromadzić dane na poziomie pojedynczego produktu. Nasze oprogramowanie zapewnia klientowi wsparcie w w zakresie określania ceny i i zarządzania towarami. Udostępnia również cenne informacje, które ułatwiają podejmowanie decyzji marketingowych.

 

Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Poleczki 21
02-822  Warszawa
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Komunikaty prasowe firmy Mettler-Toledo

Automatyczne dozowanie i recepturowanie

19/05/2009, Warszawa - Nowa wersja 1.9 oprogramowania FormWeigh.Net optymalizuje proces ważenia i zapewnia spełnienie dodatkowych wymagań w zakresie niezawodności systemu ważenia oraz kontroli jakości.

Skierowanie światła na rozwiązanie eliminujące problem

19/05/2009, Warszawa - W laboratorium firmy Hella KGaA Hueck & Co., prowadzenie codziennych badań różnych próbek pochodzących z przemysłu samochodowego zostało w znacznym stopniu uproszczone i stało się bardziej wydajne dzięki zastosowaniu mikrowagi XP26 METTLER TOLEDO.

Wysoka precyzja w ratowaniu życia

19/05/2009, Warszawa - Dwie holenderskie kliniki uniwersyteckie, Erasmus MC w Rotterdam i Maastricht, wdrożyły działania zapobiegawcze polegające na wykorzystaniu wag precyzyjnych XS METTLER TOLEDO w celu ochrony bezpieczeństwa pacjentów.

Produkty firmy Mettler-Toledo

.C-CTU-4314872048