INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Mönig Polska

(Mönig Polska Sp. z o.o.)

Spółka "Mönig Polska" prowadzi swą działalność na polskim rynku od 2004r. Jesteśmy spółką córką niemieckiej firmy Mönig GmbH & Co KG działającej na rynku europejskim od 1957 r.Szczegółowa informacja o firmie Mönig Polska

Spółka "Mönig Polska" prowadzi swą działalność na polskim rynku od 2004r. Jesteśmy spółką córką niemieckiej firmy Mönig GmbH & Co KG działającej na rynku europejskim od 1957r.

Wiedza i doświadczenie jakie udało nam się zdobyć poprzez wielotetnią działalność gwarantują, iż możemy Państwu zagwarantować usługi na najwyższym poziomie w zakresie:

  • Transportu Krajowego
  • Transportu Międzynarodowego
  • Magazynowania
  • Logistyki
  • Konfekcjonowania
  • Obsługi kontenerów

Umiejętnie łączymy bogate, wypracowane przez lata doświadczenie z wiedzą ekspertów z branży transportowej. Ze względu na naszą bardzo szeroką ofertę dysponujemy różnorodnymi środkami transportu.

Dbałość o najwyższy standard naszych usług przejawia się w indywidualnym podejściu do każdego zlecenia oraz starannym wyborze współpracowników. Priorytetem jest dla nas pełne zadowolenie klienta i dotrzymanie wszystkich zobowiązań.

Posiadamy duże i nowoczesny magazyny w centralnej Polsce przy autostradzie A2 i drogach krajowych 92 i 25. Istnieje rónież mozliwość wynajęcia powierzchni biurowych przy naszych magazynach oraz części powierzchni magazynowej.

Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Spółdzielców 3
62-510  Konin
Wielkopolskie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Produkty firmy Mönig Polska

.C-CTU-736384304