INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Nergeco ENTREMATIC

(Nergeco)

Produkcja elastycznych i automatycznych drzwi i bram szybkobieżnych.
Sprzedażą i serwisem na terenie Polski zajmuje się nasz certyfikowany partner.Szczegółowa informacja o firmie Nergeco ENTREMATIC

Nergeco to przedsiębiorstwo o ogólnoświatowym zasięgu.

Od roku 1981, firma Nergeco poświęca corocznie do 10% swoich obrotów na badania, których celem jest przekształcenie każdego produktu w "Drzwi do produktywności".

  • Pierwszą innowacją jest elastyczny i lekki ekran Nergeco zapewniający większe bezpieczeństwo w wypadku uderzenia. Produkt pojedynczy lub o podwójnej lub potrójnej ścianie to gwarancja odporności na wiatr i doskonałej izolacji.
  • Druga innowacja to oferta interaktywna Nergeco przystosowująca szczegółowo nasze drzwi do specyficznych wymogów związanych z każdą działalnością i zawodem.
  • Trzecia innowacja to oferta produkcji przemysłowej na miarę, umożliwiająca ciągłe, tanie i pewne wykonanie każdego typu drzwi niezależnie od ich parametrów technicznych, wymiarów, ilości czy nawet koloru.
  • Nowy etap. Naszym życzeniem jest aby drzwi Nergeco pracowały zgodnie z rytmem ich użytkowników, dlatego chcemy zapewnić usługi utrzymania i konserwacji na miejscu, u klienta...na całym świecie.
Telefon
Zobacz telefon
Adres 8, rue de l'Industrie
43220  Dunieres
FRANCJA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Produkty firmy Nergeco ENTREMATIC

.C-CTU-2880818304