INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

NK Trading

(NK Trading Polska Sp. z o.o.)

Nasz bilans: od ponad 100 lat jesteśmy godnym zaufania partnerem w przemyśle. Dźwignia zaciskowa KIPP jest już od 60 lat symbolem naszej bogatej oferty wysokiej jakości elementów manipulacyjnych.


Poproś o informację

 

Wystąpił błąd i nie udało się wysłać informacji.Nie można wysłać części informacji, spróbuj ponownie.
Prosimy spróbować ponownie

Szczegółowa informacja o firmie NK Trading

Firma HEINRICH KIPP WERK jest Państwa godnym zaufania partnerem w zakresie technologii mocującej, standardowych elementów maszyn oraz elementów manipulacyjnych. Oferujemy szerokie, liczące ponad 15 000 artykułów spektrum produktów.

Wszystkie mają jedną wspólną cechę: są niezawodne oraz charakteryzują się długą żywotnością.

Jako producent firma HEINRICH KIPP WERK może pochwalić się prawie 100-letnim doświadczeniem w zakresie produkcji i rozwoju produktów. Szeroki łańcuch wartości, duże spektrum produktów oraz wydajny system logistyczny stanowią potwierdzenie: Jesteśmy odpowiednim Partnerem dla Państwa. Łatwe do zrozumienia katalogi KIPP, bazy danych CAD oraz bazy danych w Internecie ułatwiają znalezienie właściwego produktu. W każdej chwili do Państwa dyspozycji jest serwis świadczony przez naszych doradców, inżynierów i techników. Dotyczy to zarówno produktów standardowych z naszego bogatego katalogu, jak i indywidualnych rozwiązań specjalnych.

Firma KIPP zawsze pomoże Państwu znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Oferując produkty, na których mogą Państwo polegać.

Telefon
Zobacz telefon
Strona www
Strona www
E-mail
Wyślij maila
Adres ul. Ostrowskiego 9
53-238  Wrocław
dolnośląskie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

.C-CTA-736384361