Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Novitus

Wiodący producent i dostawca nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań wspomagających handel, usługi i logistykę.

Nowy Sącz, Polska

O firmie Novitus

NOVITUS - Centrum Technologii Sprzedaży COMP SA to wiodący producent i dostawca nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań wspomagających handel, usługi i logistykę.

Wysoka jakość produktów oraz doskonałe dopasowanie oferty do potrzeb klientów uplasowały nas na pozycji lidera rynku fiskalnego w Polsce. Produkty pod marką NOVITUS znalazły również wysokie uznanie poza granicami Polski. Firma opierając produkty o własne rozwiązania technologiczne została największym polskim eksporterem urządzeń fiskalnych. Obraliśmy kierunek bycia najlepszym, którego realizację kontynuujemy pod marką NOVITUS.

Nasza misja:

Dostarczamy rozwiązania wspomagające pracę handlu i logistyki, wykorzystując nowoczesne technologie w zakresie kas fiskalnych, wag, kodów kreskowych i kart płatniczych. Utrzymujemy czołową pozycję na polskim rynku, nasze produkty odnoszą sukcesy w innych krajach.

Swoją działalność opieramy o najnowocześniejsze technologie z zakresu elektroniki i informatyki - zarówno własne jaki i technologie przejęte od swoich strategicznych, zagranicznych partnerów. Bazując na własnym know-how w zakresie projektowania, produkcji i wdrażania urządzeń fiskalnych NOVITUS jest firmą niezależną w sensie strategii produktowo-marketingowej, wyjątkowo elastyczną, kierującą się w swojej działalności rzeczywistymi potrzebami rynku.

NOVITUS dostarcza rozwiązania wspomagające pracę handlu i logistyki wykorzystując nowoczesne technologie w zakresie kas fiskalnych, kodów kreskowych i kart płatniczych. Od lat utrzymujemy czołową pozycję na polskim rynku. Produkty naszej firmy odnoszą sukcesy na wielu zagranicznych rynkach, nawet na rynkach Ameryki Południowej.

W ofercie firmy znajdują się urządzenia fiskalne skonstruowane od podstaw w Polsce przez inżynierów zatrudnionych w firmie oraz produkty wspomagające pracę handlu renomowanych firm, które NOVITUS dystrybuuje na polskim rynku. Produkty powstałe dzięki inwestycjom firmy we własny Dział Badawczo Rozwojowy z sukcesami konkurują na światowych rynkach z konstrukcjami japońskimi i zachodnioeuropejskimi.

NOVITUS to jedna z najbogatszych i zarazem kompleksowa oferta urządzeń fiskalnych, urządzeń automatycznej identyfikacji i wag elektronicznych w Polsce.

Polecane firmy w kategorii Etykietowanie, znakowanie, RFID

.C-CTU-736384451