Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Nu-Star Poland
Nu-Star Poland

Nu-Star Poland

Nu-Star Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy brytyjską firmą specjalistyczną obsługiwanych manualnie, zasilanych bateriami, elektrycznych ciągników i pojazdów do przesuwania, pchania, ciągnięcia i manewrowania ładunkami przemysłowymi.

Wysogotowo, Przeźmierowo, Polska

O firmie Nu-Star Poland

Nu-Star jest brytyjskim i amerykańskim producentem oryginalnego sprzętu (OEM), projektującym i produkującym elektryczne ciągniki obsługiwane przez pieszych do przemieszczania, pchania i ciągnięcia przemysłowych ładunków kołowych.

Urządzenia mogą służyć do przemieszczana wózków między stanowiskami, a w większej skali na przepychaniu 180 t taboru kolejowego. Ciągniki elektryczne Nu-Star zostały zaprojektowane w celu zmniejszenia ręcznego przenoszenia, poprawy BHP i zwiększenia wydajności.

Nu-Star Poland Sp. z o.o. powstała w tym roku ze względu na rosnące w Polsce zapotrzebowanie rynku z sektora produkcyjnego.

.C-CTA-736384103