INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Ocean Machines Polska

(Ocean Machines Polska)

Jesteśmy jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm oferujących maszyny pakujące na świecie.Szczegółowa informacja o firmie Ocean Machines Polska

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów, oferując nie tylko wysokiej jakości urządzenia pakujące, ale także pełne wsparcie w zakresie obsługi posprzedażowej.

Dbamy o najwyższą jakość naszych produktów, zarówno poprzez stosowanie wysokiej jakości komponentów (m.in Mitsubishi, Siemens, Panasonic, Omron, Schneider, Festo), jak i wdrażanie międzynarodowych standardów jakości (ISO 9001:2000, HACCP, certyfikaty CE).

Nasze biuro w Polsce zapewnia kompleksową obsługę klientów: sprzedaż, transport, import, instalacje, nadzór i wsparcie techniczne oraz naprawy pogwarancyjne, wykonywane przez wykwalifikowany zespół inżynierów. Nasz lokalny magazyn umożliwia szybki dostęp do szerokiego asortymentu części zamiennych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami. W przypadku pytań bądź uwag jesteśmy do Twojej dyspozycji. Na każde swoje zapytanie otrzymasz odpowiedź w ciągu 24 godzin.

Ocean Machines to najlepsze rozwiązania w najlepszych cenach.

Telefon
Zobacz telefon
Adres Ocean Machines Polska
05-500  Piaseczno/k. Warszawy
mazowieckie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Produkty firmy Ocean Machines Polska

.C-CTU-736384564