Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Chłodzenie kriogeniczne

Chłodzenie kriogeniczne (Siber System)

Produkt firmy PREMIUM Olivo

Chłodzenie kriogeniczne (Siber System)

Produkt firmy PREMIUM Olivo

Zautomatyzowany system chłodzenia kriogenicznego suchym lodem w kontenerze izotermicznym.

PREMIUM

Zautomatyzowany system chłodzenia kriogenicznego Siber System, zaprojektowany został z myślą o dużych przedsiębiorstwach wysyłających dziennie ponad 100 kontenerów izotermicznych typu rolls.

Siber System korzysta z dużej mocy chłodniczej suchego lodu. Magazyn produkuje, na własne potrzeby, suchy lód z płynnego CO2 nagromadzonego w chłodzonych cysternach. Suchy lód jest dozowany i wstrzykiwany bezpośrednio do zbiornika Siber System umieszczonego w tylnej części izotermicznego kontenera. Wszystkie w/w czynności odbywają się automatycznie bez interwencji operatora.

Siber System może być skonfigurowany z różnymi poziomami automatyzacji i kontroli. Przed każdą instalacją Siber System należy przeprowadzić dogłębną analizę projektu.

O firmie Olivo

Olivo
PREMIUM

Olivo

Kontenery izotermiczne z niezależnymi systemami chłodzenia przeznaczone do transportu i dystrybucji, z zachowaniem łańcucha zimna, produktów żywnościowych, farmaceutycznych i gazów przemysłowych.

Roche la Molière, Francja

.P-CTA-736384164-736384210