Izotermiczny kontener na kółkach

Izotermiczny kontener na kółkach (Olivo Format Roll Suche produkty)

Produkt firmy PREMIUM Olivo

Izotermiczny kontener na kółkach (Olivo Format Roll Suche produkty)

Produkt firmy PREMIUM Olivo

Podstawa w formacie palety lub półpalety. Maksymalna optymalizacja załadunku pojazdów transportowych.

PREMIUM

Informacje szczegółowe

Klasyk logistyczny, podstawa zewnętrzna tego typu kontenera ma wymiary zgodne z formatem palety Europa 800 x 1200 lub palety o wymiarach 1000 x 1200. Gama zawiera kontenery o różnej wysokości, a także format połowy europalety, umożliwiający maksymalną optymalizację załadunku pojazdów transportowych. Możliwość wybory między nóżkami i kółkami.
Tak jak wszystkie inne kontenery spełniające normy o dodatkowej izolacji, nasze produkty także posiadają doskonały współczynnik utrzymywania stałych temperatur i mogą być wyposażone w różne urządzenia chłodzące.
Projekt kontenera, zakładający wyłączne użycie tworzywa sztucznego z polietylenu w formie jednolitego bloku jest zgodny z wymogami techniczno-sanitarnymi norm ATP.
Kontenery izotermiczne na kółkach są przede wszystkim przeznaczone do przechowywania produktów spożywczych i ich transportu z magazynu aż do punktu sprzedaży.

Model Pojemność użytkowa Poproś o informację
Roll 300 298 litrów Poproś o informację
Roll 500 500 litrów Poproś o informację
Roll 580 563 litry Poproś o informację

O firmie Olivo

Olivo
PREMIUM

Olivo

Kontenery izotermiczne z niezależnymi systemami chłodzenia przeznaczone do transportu i dystrybucji, z zachowaniem łańcucha zimna, produktów żywnościowych, farmaceutycznych i gazów przemysłowych.

Roche la Molière, Francja

.P-CTA-736384164-847647073