Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Izotermiczny kontener na kółkach

Izotermiczny kontener na kółkach (Olivo Format Palety)

Produkt firmy PREMIUM Olivo

Izotermiczny kontener na kółkach (Olivo Format Palety)

Produkt firmy PREMIUM Olivo

Podstawa w formacie palety lub półpalety. Maksymalna optymalizacja załadunku pojazdów transportowych.

PREMIUM

Informacje szczegółowe

Klasyk logistyczny, podstawa zewnętrzna tego typu kontenera ma wymiary zgodne z formatem palety Europa 800 x 1200 lub palety o wymiarach 1000 x 1200. Gama zawiera kontenery o różnej wysokości, a także format połowy europalety, umożliwiający maksymalną optymalizację załadunku pojazdów transportowych.

  • Możliwość wybory między nóżkami i kółkami.

Tak jak wszystkie inne kontenery spełniające normy o dodatkowej izolacji, nasze produkty także posiadają doskonały współczynnik utrzymywania stałych temperatur i mogą być wyposażone w różne urządzenia chłodzące.
Projekt kontenera, zakładający wyłączne użycie tworzywa sztucznego z polietylenu w formie jednolitego bloku jest zgodny z wymogami techniczno-sanitarnymi norm ATP.

Kontenery izotermiczne na kółkach są przede wszystkim przeznaczone do przechowywania produktów spożywczych i ich transportu z magazynu aż do punktu sprzedaży.

Model Pojemność użytkowa Poproś o informację
Roll 220 221 litrów Poproś o informację
Roll 370 365 litrów Poproś o informację
Roll 900 910 litrów Poproś o informację
Roll 1000 1079 litrów Poproś o informację
Roll 1400 1364 litry Poproś o informację

O firmie Olivo

Olivo
PREMIUM

Olivo

Kontenery izotermiczne z niezależnymi systemami chłodzenia przeznaczone do transportu i dystrybucji, z zachowaniem łańcucha zimna, produktów żywnościowych, farmaceutycznych i gazów przemysłowych.

Roche la Molière, Francja

.P-CTA-736384164-847647073