Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

OMM Lavapavimenti

Specjaliści od czyszczenia. Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu nasza firma opracowała szereg maszyn do czyszczenia podłóg, które spełniają wszystkie wymogi rynku.

Cinisello Balsamo, Milano, Wlochy

O firmie OMM Lavapavimenti

Spotkaj się z nami do sprawiedliwy PULIRE 21-23 maj in Verona (Italy), lub do sprawiedliwy AUTOPROMOTEC 22-26 maj in Bologna (Italy) poprosić o spotkanie.

Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu firma OMM Lavapavimenti opracowała szereg maszyn do czyszczenia podłóg, które spełniają wszystkie wymogi rynku, zarówno dla indywidualnych użytkowników jak i dużych firm sprzątających. Każdy krok w ramach procesu produkcji, od projektowania do produkcji i testowania, jest dokonywany szybko by reagować na potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku.

Firma OMM Lavapavimenti oferuje szeroką gamę maszyn czyszczących począwszy od małych 350 Minispeed, łatwych w użyciu i prostych w utrzymaniu, aż do urządzeń samojezdnych kompaktowych o wysokiej wydajności 1000 Compact. Obszar pracy można liczyć od 900 m²/h do 5500 m²/h. Nasza oferta zamiatarek pokrywa wszystkie możliwe potrzeby, począwszy od najmniejszych ręcznych, a skończywszy na większych zamiatarkach samojezdnych (zarówno elektrycznych z akumulatorami lub z silnikiem spalinowym Honda).

Wszystkie nasze modele podążają według tej samej filozofii firmy, która ma na celu dostarczenie sprawnego produktu, prostego w obsłudze i konserwacji. Urządzenia szorująco-zbierające i zamiatarki są wykonane z polietylenu. W tym celu nasze centrum wykorzystuje metodę formowania rotacyjnego. Odpowiednio produkowane elementy charakteryzują się doskonałymi właściwościami mechanicznymi i nowoczesnym wzornictwem.

Firma OMM Lavapavimenti będzie obecna na poniższych targach:

  • Pulire 2013, od 21 to 23 Maja,  Werona - Włochy
  • Autopromotec 2013, od 22 do 26 Maja, Bolonia - Włochy

Polecane firmy w kategorii Czyszczenie przemysłowe

.C-CTU-2709257941