OMM Lavapavimenti

Specjaliści od czyszczenia. Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu nasza firma opracowała szereg maszyn do czyszczenia podłóg, które spełniają wszystkie wymogi rynku.

Cinisello Balsamo, Milano, Wlochy

O firmie OMM Lavapavimenti

Spotkaj się z nami do sprawiedliwy PULIRE 21-23 maj in Verona (Italy), lub do sprawiedliwy AUTOPROMOTEC 22-26 maj in Bologna (Italy) poprosić o spotkanie.

Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu firma OMM Lavapavimenti opracowała szereg maszyn do czyszczenia podłóg, które spełniają wszystkie wymogi rynku, zarówno dla indywidualnych użytkowników jak i dużych firm sprzątających. Każdy krok w ramach procesu produkcji, od projektowania do produkcji i testowania, jest dokonywany szybko by reagować na potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku.

Firma OMM Lavapavimenti oferuje szeroką gamę maszyn czyszczących począwszy od małych 350 Minispeed, łatwych w użyciu i prostych w utrzymaniu, aż do urządzeń samojezdnych kompaktowych o wysokiej wydajności 1000 Compact. Obszar pracy można liczyć od 900 m²/h do 5500 m²/h. Nasza oferta zamiatarek pokrywa wszystkie możliwe potrzeby, począwszy od najmniejszych ręcznych, a skończywszy na większych zamiatarkach samojezdnych (zarówno elektrycznych z akumulatorami lub z silnikiem spalinowym Honda).

Wszystkie nasze modele podążają według tej samej filozofii firmy, która ma na celu dostarczenie sprawnego produktu, prostego w obsłudze i konserwacji. Urządzenia szorująco-zbierające i zamiatarki są wykonane z polietylenu. W tym celu nasze centrum wykorzystuje metodę formowania rotacyjnego. Odpowiednio produkowane elementy charakteryzują się doskonałymi właściwościami mechanicznymi i nowoczesnym wzornictwem.

Firma OMM Lavapavimenti będzie obecna na poniższych targach:

  • Pulire 2013, od 21 to 23 Maja,  Werona - Włochy
  • Autopromotec 2013, od 22 do 26 Maja, Bolonia - Włochy

Polecane firmy w kategorii Czyszczenie przemysłowe

.C-CTU-2709257941