Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Witamy w Logismarket: Informator przemysłowy

Czym jest Logismarket?

Logismarket to informator o firmach z branży: logistycznej, magazynowej, opakowań i wyposażenia przemysłowego prezentujący 15 300 przedsiębiorstw, oferujących ponad 200 000 produktów. W ubiegłym roku sam Logismarket wygenerował dla firm prezentowanych w naszym katalogu ponad 485 000 potencjalnych klientów.

Logismarket jest miejscem kontaktu pomiędzy: firmami, które przedstawiają swoje produkty i przedstawicielami branży, którzy poszukują wysokiej jakości informacji. Ponadto istnieje możliwość wysyłania wniosków o udzielenie informacji lub o darmowy kosztorys – wszystko szybko i bez zobowiązań.

Jeśli chcesz opublikować swoją firmę w Logismarket, zarejestruj się teraz i wypróbuj za darmo i bez zobowiązań.

Informator Przemysłowy Logismarket.pl

W Logismarket.pl znajdziesz informację o produktach i firmach, która jest aktualizowana na bieżąco i dostępna 24 godziny na dobę. Aby znaleźć szukany produkt można skorzystać z wyszukiwarki zamieszczonej na naszej stronie lub posłużyć się spisem kategorii.

Kompletna informacja o produkcie zawiera jego opis, dane techniczne, zdjęcie, tabelę z wariantami produktu i dodatkową dokumentację w formacie pdf. Prezentujemy też informację o działalności firmy, dane kontaktowe dostawcy i umożliwiamy dostęp do pełnej oferty handlowej przedsiębiorstwa.

Możesz także otrzymywać cotygodniowy newsletter - LogismarketNews - aby zawsze być informowanym o nowościach ze strony firm, ich produktów i ogłoszeń z katalogów.

Logismarket na świecie

Dzięki międzynarodowemu charakterowi informatora , można tu znaleźć firmy działające w Niemczech, Francji, Włoszech, Holandii, Hiszpanii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Portugalii, Polsce, Austrii i Szwajcarii, a także w 6 krajach Ameryki Łacińskiej: Argentyna, Brazylia, Chile, Kolumbia, Meksyku i Peru.

Logismarket jest częścią Grupy Mecalux. Mecalux, światowy lider jest jednym z wiodących producentów na rynku systemów magazynowania. Działalność polega na projektowaniu, produkcji, sprzedaży oraz świadczeniu usług związanych z regałami metalowymi, magazynami automatycznymi oraz innymi rozwiązaniami dotyczącymi systemów składowania.

Grupy Mecalux
ul. Wyczólkowskiego, 125
44-109 Gliwice
Polska