INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Opinie

Co nasi klienci i użytkownicy myślą o Logismarket

Poniżej przedstawiamy kilka komentarzy na temat informatora LOGISMARKET, załączonych przez klientów i użytkowników. Jeżeli ty też chcesz podzielić się z nami Twoją opinią, wypełnij formularz.

Specjalista ds. Marketingu Wanzl Sp. z o.o.
 • Magdalena Skowrońska
  Specjalista ds. Marketingu Wanzl Sp. z o.o.

  "Umieściliśmy naszą ofertę na portalu Logismarket chcąc tą drogą szukać nowych klientów. I to była dobra decyzja. My możemy skupić się na bezpośredniej akwizycji handlowej a poprzez portal Logismarket wpływają do nas dodatkowe zapytania. W ten sposób istotnie zwiększamy nasz zasięg działania. Logismarket jest użytecznym narzędziem, dzięki Obszarowi Klienta Logismarket możemy zarządzać wszystkimi informacjami o naszej firmie i produktach w dowolnym czasie, oprócz tego otrzymujemy pełne statystyki z zapytań, co jest bardzo ważne. Ogłoszenie się w Logismarket umocniło naszą obecność w sieci i wzmocniło wizerunek naszej marki. Polecamy. "
 • Piotr Korfel
  Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w firmie Stan-Trans

  "Logismarket zwiększył naszą widoczność w sieci i pozwolił przedstawić naszą firmę większej liczbie użytkowników. Logismarket zapewnia nam, dobre kontakty handlowe, dzięki niemu otrzymujemy od naszych potencjalnych klientów regularne i wykwalifikowane zapytania ofertowe na nasze usługi. Ponadto system umożliwia dostęp do aplikacji, bez pośredników w czasie rzeczywistym."
 • Wojciech Bytner
  Dyrektor Generalny GEORG UTZ Sp z o.o.

  "Dzięki Logismarket wzrosło zainteresowanie Klientów naszymi produktami. Otrzymujemy wiele zapytań związanych z zakupem."
 • Sebastian Zając
  Specjalista ds. wsparcia sprzedaży Transaco Group Sp.z o.o.

  "W społeczeństwie, w którym zakupy za pośrednictwem Internetu są na porządku dziennym, Logismarket stał się ważnym narzędziem dla naszego biznesu. Nie tylko ze względu na zapytania ofertowe, które otrzymujemy za jego pośrednictwem, a co za tym idzie wzrost sprzedaży, ale także dlatego, że udało się nam przedstawić naszą markę tysiącom potencjalnych klientów."
 • Dariusz Bielawski
  Dyrektor Zarządzający Krakmar F.H.U. s.c.

  "Współpracę z Logismarket rozpoczęliśmy ponad 3 lata temu. Dzięki bardzo dobremu pozycjonowaniu Logismarket w wyszukiwarkach, grupa docelowa potrafi nas łatwiej znaleźć w internecie, co nie zawsze jest możliwe wyłącznie przez własną stronę internetową . Oszczędzamy dzięki temu koszty na promocję naszej strony www. W krótkim czasie zauważyliśmy znaczny wzrost zapytań zarówno e-mailowych jak i telefonicznych. Dzięki zaistnieniu w Logismarket wzrosła nam sprzedaż zarówno na rynku lokalnym jak i międzynarodowym. Polecam Logismarket jako sprawdzone narzędzie sprzedaży oraz Zespół Obsługi Klienta, który zapewni Państwu trafne i fachowe doradztwo."
 • Jakub Adamus
  Specjalista ds. Logistyki STATOIL POLAND Sp. z o.o.

  "Informator Logismarket uważam za wygodne narzędzie. Opcja wysyłania zapytań ofertowych do wielu dostawców jednocześnie, pozwala znacznie zaoszczędzić czas przygotowania dokumentów, a rozbudowa i przejrzysta baza danych przyspiesza wyszukiwanie potencjalnych kontrahentów. Na dodatek przygotowane przez Logismarket podsumowania wysłanych zapytań ofertowych ułatwiają archiwizację dokumentów."
 • Hanna Adamczyk
  Koordynator Biura Obsługi Klienta YES Andrzej Olszewski

  "Nasza opinia o serwisie Logismarket jest jak najbardziej pozytywna. Umożliwia on nawiązanie kontaktu i wybór najatrakcyjniejszej oferty spośród wielu firm transportowych przy minimalnym nakładzie czasu. Na wysłane za pośrednictwem Informatora zapytanie odpowiedziało prawie 100% firm, do których zapytanie trafiło, spośród nich wybraliśmy najbardziej korzystną ofertę. Polecam korzystanie z serwisu Logismarket - zdecydowanie ułatwia kontakty biznesowe z firmami transportowymi z Polski i niemalże całej Europy. Strona zbudowana jest przejrzyście, a korzystanie z niej uproszczone jest do minimum."