Pakmar
Pakmar

Pakmar

Pakmar Sp. z o. o.

Produkcja i sprzedaż opakowań, materiałów opakowaniowych, maszyn do pakowani i materiałów poligraficznych.

Garwolin, mazowieckie, Polska

O firmie Pakmar

Jesteśmy obecni na polskim rynku materiałów i surowców opakowaniowych od 1990 r.

Naszym dążeniem jest prezentowanie klientom najnowszych osiągnięć w dziedzinie technik pakowania.

W oparciu o doświadczenia własne oraz naszych odbiorców i dostawców proponujemy pełną obsługę, od wyboru koncepcji opakowania optymalnej dla danego produktu, po jego dostosowanie do potrzeb technologicznych klienta.

Staramy się tworzyć i modyfikować nasza ofertę rynkową tak, aby spełniała potrzeby najbardziej wymagających. Wybieramy rozwiązania innowacyjne o najwyższej wartości dodanej dla klienta. Nasza oferta skierowana jest głównie dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego oraz producentów opakowań.

Realizujemy dostawy do ponad 500 odbiorców na terenie Polski jak również poza jej granicami :  w Niemczech, na Węgrzech, w Rumunii, Litwie, Rosji, Białorusi i Azerbejdżanie.

Ścisła współpraca z renomowanymi dostawcami z całego świata pozwala nam na bieżąco reagować na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku, tak by proponować naszym klientom innowacyjne materiały opakowaniowe wysokiej jakości.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem i dystrybutorem firm Plastic Suppliers- Sidaplax USA w zakresie folii OPS i PLA oraz firmy Cobelplast Belgia w zakresie folii sztywnych wielowarstwowych do termoformowania na bazie PS i PP.

Mając świadomość, że nasza egzystencja zależy od satysfakcji naszych klientów stawiamy na kompetentny personel , który zapewni Państwu indywidualną opiekę technologiczną do momentu wdrożenia opakowania do produkcji oraz handlową na każdym etapie realizacji zlecenia.

Stale modernizowane zaplecze produkcyjne i magazynowe pozwala nam w szybki i elastyczny sposób odpowiadać na stawiane nam wyzwania, a wdrożony  system komputerowy SAP wspomaga procesy, gwarantując płynną i terminową realizację Państwa zamówień.

Zapraszamy do współpracy.

Dokumenty do pobrania

Certyfikaty:

BRC, ISO 22 000

.C-CTA-736384564