INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Payne Pallet Inverters

(Payne Pallet Inverters Ltd)

Firma Payne Pallet Inverters jest na rynku od ponad 30 lat. Pomysł należał do śp. Alana Payne’a i jego nazwisko znajduje się na patencie opisującym pierwszą wersję przewracarki do palet.


Poproś o informację

 

Wystąpił błąd i nie udało się wysłać informacji.Nie można wysłać części informacji, spróbuj ponownie.
Prosimy spróbować ponownie

Szczegółowa informacja o firmie Payne Pallet Inverters

Patent na przewracarkę do palte powstał jako rozwiązanie umożliwiające usuwanie uszkodzonych 25 kg worków nawozu sztucznego ICI z dołu ładunku na palecie, eliminującego potrzebę ręcznego wyjmowania uszkodzonych worków poprzez umożliwienie obrócenia ładunku o 180 stopni tak, aby uzyskać dostęp bezpośrednio do dołu ładunku. Dzięki temu umożliwiono również wymianę palety, jeśli była konieczna, np. z powodu jej uszkodzenia. Tak to się zaczęło – zbudowano pierwsze maszyny i sprzedano je firmie ICI w Wielkiej Brytanii. Od tego czasu, firma Payne Pallet Inverters nieustannie się rozwija.

Producenci, firmy oferujące usługi logistyczne, transportowe lub magazynowe – każdy w jakimś momencie działalności odkryje zapotrzebowanie na maszyny firmy Payne Pallet Inverter. Miliony palet są nieustannie transportowane dookoła świata. Tam, gdzie są stosowane palety, tam jest zapotrzebowanie na przewracarki, wymienniki lub podajniki palet firmy Payne.

Przewracarki palet cieszą się na całym świecie uznaniem ze względu na jakość maszyn i jakość serwisu. Sprzedaż odbywa się:

  • bezpośrednio do klientów,
  • poprzez dystrybutorów oraz
  • poprzez oficjalnych przedstawicieli na całym świecie.

Firma oferuje wachlarz maszyn standardowych, ale również produkuje maszyny na zamówienie – samodzielne i włączane do linii, z układarkami i rozkładarkami palet, odpowiednio do zastosowań.

Telefon
Zobacz telefon
Strona www
Strona www
E-mail
Wyślij maila
Adres Dereham Road, Beeston
Kings Lynn  -  Norfolk
PE32 2NQ - WIELKA BRYTANIA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)
Produkty firmy Payne Pallet Inverters

.C-CTA-736384218