PerfectPlast

Palety eksportowe oraz profile wykonane z tworzyw sztucznych, konkurencyjne ceny, wysoka jakość, szybka obsługa.

Łódź, Polska

O firmie PerfectPlast

Przedsiębiorstwo PerfectPlast zajmuje się sprzedażą i dystrybucją wszelkiego rodzaju produktów wytworzonych w procesie recyklingu tworzyw sztucznych. Wyroby tego typu znajdują coraz szersze zastosowanie w rozmaitych gałęziach gospodarki a także w użyciu nieprzemysłowym. Produkty przez nas oferowane cechuje najwyższa jakość, jaką można uzyskać przy odzyskaniu tworzyw sztucznych a jednocześnie konkurencyjne, najniższe na rynku ceny.
W naszej ofercie można znaleźć szeroką gamę palet plastikowych używanych w transporcie oraz systemach magazynowania. Jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb naszych klientów i wyprodukować na zamówienie palety o niestandardowych wymiarach, istnieje również możliwość umieszczenia na naszych produktach znaku (np. Logo) techniką tempodruku lub tłoczenia. Zajmujemy się także produkcją profili z tworzyw sztucznych o różnych kształtach i kolorach, zgodnie z gustami klientów, które mogą być alternatywą dla produktów drewnianych lub betonowych. Proponujemy zarówno gotowe konstrukcje, jak i profile do samodzielnego montażu.
Nasza firma gwarantuje produkty wysokiej jakości, szybką realizacje zamówień wraz z dostawą do klienta oraz konkurencyjne ceny.

Polecane firmy w kategorii Pojemniki, palety, kontenery

.C-CTU-736384164