INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

PK SYSTEM

(PK SYSTEM Sp. z o.o.)

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych i ekonomicznych rozwiązań przeznaczonych do ochrony produktów w transporcie.


Poproś o informację

 

Wystąpił błąd i nie udało się wysłać informacji.Nie można wysłać części informacji, spróbuj ponownie.
Prosimy spróbować ponownie

Szczegółowa informacja o firmie PK SYSTEM

Działając wiele lat w branży opakowaniowej mieliśmy do czynienia z różnymi problemami związanymi z zabezpieczaniem produktów na czas transportu. Klienci mając problem z pakowaniem często zastanawiali się jakie rozwiązanie jest najlepsze? Tanie pakowanie? Jakie jest najtańsze? W jaki sposób zabezpieczyć przedmioty wielkogabarytowe, tak by firma miała jak najmniej strat? A co z tymi, które są wyjątkowo kruche, delikatne czy nieforemne?

Wystarczy niewielki błąd przy wyborze opakowania lub zabezpieczenia towaru przed wysyłką i firma narażona zostaje na spore dodatkowe koszty, łącznie z rezygnacją odbiorcy ze stałej współpracy.

Właśnie dlatego postanowiliśmy zaoferować Państwu naszą inżynierską wiedzę, wieloletnie doświadczenie w tej kwestii oraz znajomość różnorodnych rozwiązań wykorzystywanych nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie - po to, by odpowiedzi na powyższe pytania pojawiły się przed stratami Państwa firmy.

Zapraszamy do wkroczenia w świat innowacyjnych rozwiązań i zapoznania się z naszą ofertą.

Telefon
Zobacz telefon
Strona www
Strona www
E-mail
Wyślij maila
Adres ul. Wolności 68
41-800  Zabrze
śląska - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)
Produkty firmy PK SYSTEM

.C-CTA-736384564