Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

PK SYSTEM
PK SYSTEM

PK SYSTEM

PK SYSTEM Sp. z o.o.

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych i ekonomicznych rozwiązań przeznaczonych do ochrony produktów w transporcie.

Zabrze, śląska, Polska

O firmie PK SYSTEM

Działając wiele lat w branży opakowaniowej mieliśmy do czynienia z różnymi problemami związanymi z zabezpieczaniem produktów na czas transportu. Klienci mając problem z pakowaniem często zastanawiali się jakie rozwiązanie jest najlepsze? Tanie pakowanie? Jakie jest najtańsze? W jaki sposób zabezpieczyć przedmioty wielkogabarytowe, tak by firma miała jak najmniej strat? A co z tymi, które są wyjątkowo kruche, delikatne czy nieforemne?

Wystarczy niewielki błąd przy wyborze opakowania lub zabezpieczenia towaru przed wysyłką i firma narażona zostaje na spore dodatkowe koszty, łącznie z rezygnacją odbiorcy ze stałej współpracy.

Właśnie dlatego postanowiliśmy zaoferować Państwu naszą inżynierską wiedzę, wieloletnie doświadczenie w tej kwestii oraz znajomość różnorodnych rozwiązań wykorzystywanych nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie - po to, by odpowiedzi na powyższe pytania pojawiły się przed stratami Państwa firmy.

Zapraszamy do wkroczenia w świat innowacyjnych rozwiązań i zapoznania się z naszą ofertą.

.C-CTA-736384564