Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Plast
Plast

Plast

Plast Sp. z o.o.

Firma Plast Sp.o.o. działa na rynku opakowań i odzieży ochronnej od ponad 26 lat, dzięki doświadczeniu jesteśmy solidnym i wiarygodnym partnerem handlowym, gwarantującym najwyższą jakość obsługi.

Łódź, Łódzkie, Polska

O firmie Plast

Skorzystaj z naszej oferty opakowań dla ogrodnictwa i rolnictwa, jednorazowej odzieży ochronnej oraz opakowań dla branży spożywczej, gastronomii, służby zdrowia, przemysłu i gospodarstw domowych.

Nasze atuty:

  • długi staż w branży opakowań i duże zdobyte doświadczenie,
  • wysoka jakość produktów jako priorytet Firmy,
  • konkurencyjne ceny dzięki własnemu importowi,
  • bogata oferta produktowa,
  • nieustający rozwój Firmy i wprowadzanie nowych produktów do oferty,
  • stabilna pozycja rynkowa i finansowa,
  • szybki czas realizacji zamówień.

Jesteśmy w gronie najbardziej dynamicznych firm naszego kraju, co potwierdza coroczna przynależność do ekskluzywnego grona laureatów „Gazel Biznesu" od 2011 roku.

Zostaliśmy także wyróżnieni przez miesięcznik Forbes tytułem "Diamentów Forbesa" w 2018 roku.

Nasza Firma została również laureatem Plebiscytu Złoty Płatnik organizowanego przez Euler Hermes Collections. Złoty Płatnik to prestiżowe wyróżnienie za zachowanie najwyższych standardów dyscypliny płatniczej.

Jedynie 5% firm na polskim rynku spełnia te kryteria, co oznacza, że Certyfikat Złoty Płatnik 2015 to elitarne odznaczenie, świadczące o rzetelności firmy.

Firma Plast ma również znaczące dokonania w zakresie tworzenia bezpiecznych i ergonomicznych miejsc pracy oraz w eliminacji zagrożeń w środowisku pracy, co potwierdza III miejsce w konkursie Państwowej Inspekcji Pracy na najlepszego Pracodawcę- Organizatora Pracy Bezpiecznej w 2015 roku.

Stosując procedury GDP i GMP gwarantujemy świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Siedziba Firmy mieści się w Łodzi. Posiadamy kilka magazynów, w Łodzi i Zgierzu.

Zamówiony towar wysyłamy własnym transportem lub kurierem. Z dnia na dzień możemy dostarczyć towar w każde miejsce w kraju. Zajmujemy się również eksportem. Odbiorcami naszych produktów są zarówno firmy z krajów Unii Europejskiej, jak i z Mołdawii, Ukrainy.

.C-CTA-736384564