Polartrans

Polartrans powstała w roku 2010 w Krakowie i jest częścią grupy Instalbud. Grupę tą tworzą firmy z branży budowlanej, deweloperskiej oraz transportowej.

Kraków, małopolska, Polska

O firmie Polartrans

Firma Polartrans jest firmą wyspecjalizowaną w usługach transportowych.Od 2010 roku stanowi niezależny podmiot realizujący usługi w transporcie międzynarodowym na terenie całej Europy.

Szczególnym rodzajem transportu jaki realizuje firma POLARTRANS jest transport towarów wrażliwych na zmianę temperatury takich jak:

  • żywność oraz
  • lekarstwa.

Młody i energiczny zespół ludzi pracujący w naszej firmie posiada wiedzę, doświadczenie i narzędzia, aby Państwa towary trafiły do Klientów, świeże oraz w oczekiwanym terminie.

Działamy na terenie całej Unii Europejskiej
, jednak główne kierunki naszego działania to:

  • Włochy
  • Wielka Brytania – Szkocja
  • Irlandia
  • Hiszpania

Nie ograniczamy się jedynie w eksporcie czy imporcie z i do Polski. Wykonujemy również usługi wewnątrz unijne między krajami wspólnoty.

I tak świadczymy usługi np. między Wielką Brytanią, a Włochami.

BEZPIECZEŃSTWO

Firma posiada samochody wyposażone w nadajniki GPS. Pozwala to monitorować położenie samochodu na każdym etapie realizacji zlecenia. Stały telefoniczny kontakt osoby nadzorującej transport z kierowcami w połączeniu z monitoringiem GPS, umożliwia sprawne reagowanie na dynamicznie zmieniającą się sytuację.

Ze względów bezpieczeństwa firma Polartrans posiada ubezpieczenie OCP na kwotę 360 000 USD. W razie potrzeby istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia.

Kontakt telefoniczny 24 h/7 dni w tygodniu.

Polecane firmy w kategorii Transport i logistyka

.C-CTU-736384304