Poldantruck

Importer wózków widłowych spalinowych i na gaz.

Bolesławice, Polska

O firmie Poldantruck

 

Firma POLDAN TRUCK Sp. z o.o. jest największym w regionie importerem używanych maszyn do składowania, transportu i komisjonowania towarów w nowoczesnym magazynie.

Źródłem naszego sukcesu jest bogata i różnorodna oferta, w której posiadamy ponad 800 maszyn. W swoim na bieżąco aktualizowanym katalogu sprzedaży oferujemy:

  • elektryczne, gazowe i spalinowe wózki widłowe
  • paleciaki
  • wyposażenia magazynowe
  • wózki kontenerowe
  • wózki i inne urządzenia do obsługi terminali
  • wyposażenie terminali

Dysponujemy maszynami wszystkich znanych i liczących się firm, o różnych parametrach i wyposażeniu. Oferowane do sprzedaży maszyny posiadają niezbędną dokumentację i świadectwa dopuszczające do eksploatacji wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego.

Nasza wykwalifikowana i profesjonalna kadra chętnie udzieli porad i pomoże znaleźć właściwy produkt dobrany odpowiednio do Państwa potrzeb i możliwości.

Posiadamy uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do wykonywania przeglądów odbiorczych i konserwacyjnych. Ponadto świadczymy usługi naprawcze i serwisowe.

Firma Poldantruck jest największym w regionie importerem używanych wózków widłowych. W swojej ofercie posiadamy ponad 800 jednostek wszystkich znanych i liczących się marek, o różnych parametrach i wyposażeniu.

Zachęceni osiągniętym w krótkim czasie sukcesem i obdarzeni zaufaniem coraz większego grona klientów, postanowiliśmy wprowadzić do oferty sprzedaży serie nowych wózków widłowych, w produkcji których wykorzystano najnowocześniejsze i innowacyjne rozwiązania.

Klientom zapewniamy doskonałą jakość, atrakcyjną cenę, profesjonalną obsługę i solidny serwis. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży w Bolesławicach k/Słupska, przy ulicy Słupskiej 19, gdzie udzielimy Państwu szczegółowych informacji, doradzimy i pomożemy dokonać właściwego wyboru zgodnego z Państwa zapotrzebowaniem.

Poldantruck - poruszamy Polskę!!!

Polecane firmy w kategorii Wózki widłowe, paletowe i pojazdy magazynowe

.C-CTU-736384103