Polirama Italia

Od 1966 roku jesteśmy włoskim liderem w  przetwarzaniu styropianu (EPS) do opakowań, izolacji, konstrukcji i elementów technicznych.

Niviano di Rivergaro, Piacenza, Wlochy

O firmie Polirama Italia

Firma Polirama utworzona została w 1966 roku i od tamtej pory jest liderem w przetwarzaniu styropianu (EPS) do opakowań, opakowań do żywności, izolacji cieplnych i akustycznych, konstrukcji i elementów technicznych.

Powołanie do technicznego formowania zostało w ostatnich latach wzmocnione wraz z rozwojem nowego, najnowocześniejszego biura projektowego i laboratorium, w którym opracowywane są testy różnych aplikacji z innowacyjnych materiałów i podzespołów.

Doskonała jakość produktu i obsługa klienta to nasze główne cechy. Polirama jest miejscem wymiany poglądów i kontaktów, jest profesjonalną firmą, gdzie satysfakcją jest możliwość wymyślenia nowego projektuopakowania. Projektowanie opakowań i komponentów jest wykonywane ze zwróceniem szczególnej uwagi na wpływ produktu na środowisko orazz myślą o zrównoważonej produkcji i konsumpcji.

Cechy EPS są trudne do pobicia: lekki, w 100% nadający się do recyklingu (i za to bardzo pożądanyw użytku - zużycie), czysty, EPS jest opłacalny i niepowtarzalny z punktu widzenia aplikacji, bezpieczeństwa i wartości zdrowotnej.

Certyfikaty:

ISO 9001:2008

Polecane firmy w kategorii Opakowania

.C-CTU-736384564