Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Polirama Italia

Od 1966 roku jesteśmy włoskim liderem w  przetwarzaniu styropianu (EPS) do opakowań, izolacji, konstrukcji i elementów technicznych.

Niviano di Rivergaro, Piacenza, Wlochy

O firmie Polirama Italia

Firma Polirama utworzona została w 1966 roku i od tamtej pory jest liderem w przetwarzaniu styropianu (EPS) do opakowań, opakowań do żywności, izolacji cieplnych i akustycznych, konstrukcji i elementów technicznych.

Powołanie do technicznego formowania zostało w ostatnich latach wzmocnione wraz z rozwojem nowego, najnowocześniejszego biura projektowego i laboratorium, w którym opracowywane są testy różnych aplikacji z innowacyjnych materiałów i podzespołów.

Doskonała jakość produktu i obsługa klienta to nasze główne cechy. Polirama jest miejscem wymiany poglądów i kontaktów, jest profesjonalną firmą, gdzie satysfakcją jest możliwość wymyślenia nowego projektuopakowania. Projektowanie opakowań i komponentów jest wykonywane ze zwróceniem szczególnej uwagi na wpływ produktu na środowisko orazz myślą o zrównoważonej produkcji i konsumpcji.

Cechy EPS są trudne do pobicia: lekki, w 100% nadający się do recyklingu (i za to bardzo pożądanyw użytku - zużycie), czysty, EPS jest opłacalny i niepowtarzalny z punktu widzenia aplikacji, bezpieczeństwa i wartości zdrowotnej.

Certyfikaty:

ISO 9001:2008

Polecane firmy w kategorii Opakowania

.C-CTU-736384564